Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Konferencja MUZ w Mościskach

Printer Friendly and PDF
Sekcja MUZ w MościskachW dniu 25 maja br. w Mościskach, w firmie Kłos (producent zamków i urządzeń bankowych), odbyła się druga część konferencji „Działania firmy MAUER z grupy KABA dla bezpieczeństwa osób i mienia" z cyklu poświęconego wytwórstwu i dystrybucji mechanicznych urządzeń zamykających w kraju.

Obecni na spotkaniu członkowie Sekcji MUZ i zaproszeni goście po omówieniu przez Prezesa Sekcji MUZ spraw stowarzyszeniowych zapoznali się z produktami firmy Kłos, wyposażanymi w różne rodzaje zamków, w tym przede wszystkim firmy Kaba Mauer, prezentowanymi przez Zbigniewa Kłosa.

Wytwórnia oferuje szeroki asortyment wyrobów produktów, jak dyspensery z zamkniętym obiegiem banknotów, multisejfy, wrzutnie nocne i zestawy wrzutowe, szafy transferowe, zamki zabezpieczeniowe, mechaniczne kluczowe, kodowe sterowane mechanicznie i elektronicznie, bezpośredniego ryglowania (sprzęgające ryglami skrzydło drzwi z ościeżnicą) i współpracujące z mechanizmami blokującymi drzwi skarbcowych i szaf do przechowywania wartości w tym wszystkie modele zamków i akcesoriów Kaba Mauer (zapewnia również serwis urządzeń).

Szczegółowo zostały omówione wszystkie wielorakie funkcje sterowanego elektronicznie zamka kodowego SL 523 i 525 firmy Kaba Mauer, posiadającego certyfikat na klasę „B" w klasyfikacji zamków skarbcowych, wyróżniającego się prostą, niezawodną konstrukcją oraz łatwym i szybkim montażem i mającego szerokie zastosowanie do wszelkich typów pomieszczeń i urządzeń do przechowywania i transportowania wartości.

Następna konferencja z ww. cyklu planowana jest we wrześniu.

Opracował: Józef Rudziński
Prezes Sekcji MUZ przy ZG SIMP

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony