Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Japońskie akcenty na uroczystej gali CBC (Poland)

Printer Friendly and PDF

3d_cbc_gr_symbol4 lutego 2010 roku odbyła się uroczysta gala firmy CBC (Poland) pod nazwą „Japonia wszystkimi zmysłami”. CBC (Poland) to oddział japońskiej korporacji CBC Co., Ltd. – jeden z wiodących dostawców sprzętu CCTV na polski rynek. W ofercie firmy znajdują się produkty marki GANZ i obiektywy Computar. Spotkanie odbyło się w hotelu Lando w Piasecznie pod Warszawą. Wzięły w nim udział firmy współpracujące, a stronę japońską reprezentował Toru Takezawa – financial director z CBC (Deutschland) GmbH – który dokonał uroczystego otwarcia gali.

CBC_4_02_2011-026_500

Przedstawiciele CBC (Poland) Joanna Zajączkowska (CCTV Sales Team Leader) i Marcin Mroczkowski (CCTV Technical Team Leader) w ramach podsumowania i podziękowania za współpracę w 2010 roku przyznali nagrody.
– Liderem Roku 2010 w kategorii sprzedaż obiektywów Computar została firma Alpol.
– Liderem Roku 2010 w kategorii sprzedaż systemowa obiektywów Computar i GANZ została firma Sawel.
– Liderem Roku 2010 w kategorii sprzedaż kompleksowa obiektywów Computar i GANZ została firma Nekma.
– Liderem Roku 2010 w kategorii inicjatywa marketingowa została firma I.T.O.M. Euroalarm.
– W kategorii Sprzedawca Roku 2010 nagrodę otrzymał dział handlowy firmy Nekma.
– W kategorii Business Partner Roku 2010 nagrodę otrzymała firma PPHU SECURITY Marek Kozak.
– Projektantem Roku 2010 została firma ATOM Service.
– Dealerem Roku 2010 została firma DTS.

Po oficjalnej części gali wszyscy uczestnicy mogli wziąć udział w grach i zabawach w japońskim klimacie. Część artystyczną spotkania przygotowała firma Action Group. Nie zabrakło również tańców japońskich, które wykonały tancerki z Klubu Japonia Matsuri. Firma Allvision zapewniła nagłośnienie i oświetlenie. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz przygotowania sushi, zorganizowany przez Sushi Akademie. Wszyscy goście mogli nie tylko obejrzeć sposób wykonania tych japońskich dań, które podbiły cały świat, ale przede wszystkim ich spróbować. Po tak wybornej kolacji każdy mógł stracić trochę kalorii na parkiecie. Zabawa taneczna trwała do późnych godzin nocnych.

Firmie CBC (Poland) gratulujemy zorganizowania tak udanego spotkania. Dziękujemy raz jeszcze za zaproszenie redakcji Zabezpieczeń oraz życzymy samych sukcesów i pomyślności w 2011 roku.

Ela Końka, redakcja

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony