Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

IFSEC International 2014 – podsumowanie

Printer Friendly and PDF

IFSEC_International_logo_175W dniach 17–19 czerwca 2014 r. odbyła się kolejna edycja targów branży zabezpieczeń IFSEC International. Po raz pierwszy targi odbyły się w Londynie, w centrum wystawienniczym Excel, a nie w Birmingham, tak jak do tej pory. Centrum jest zlokalizowane w poprzemysłowej, zrewitalizowanej części Londynu. Obok targów branży zabezpieczeń IFSEC odbywały się tam również targi branży pożarowej FIREX International.

 

 

IMG_0054_500

Imponujące wrażenie robią dwie bliźniacze hale wystawiennicze, zbudowane bez wewnętrznych podpór. Umieszczenie wszystkich wystawców w jednej olbrzymiej hali wystawowej z przejrzyście oznaczonymi i szerokimi alejami ułatwiło zwiedzanie wystawy, planowanie spotkań oraz przemieszczanie się gości między stoiskami.

IMG_0081_500

Targi miały charakter bussiness to bussiness. Nie spotykało się instalatorów z wielkimi torbami pełnymi ulotek, katalogów czy gadżetów. Było to typowe spotkanie przedstawicieli firm branży zabezpieczeń. Swoją renomę targi zawdzięczają temu, że są miejscem spotkań przedsiębiorców z Dalekiego Wschodu, Europy, a także Ameryki Północnej, a więc mają globalny charakter.

Na targach obecnych było wielu producentów z Republiki Chińskiej i wydzielona została strefa dla firm z tego kraju. Obecni byli także przedstawiciele polskich producentów, m.in. firm Alnet Systems, EBS, Next, Polon-Alfa, Skalmex.

Bez wątpienia najbardziej imponujące stoisko przygotowała firma Tyco Security Products. Generalnie przedstawiano rozwijane do tej pory linie produktowe lub ulepszone rozwiązania software’owe.

Wszystkie statystyczne informacje odnośnie liczby wystawców i zwiedzających znajdą Państwo na oficjalnej stronie targów – www.ifsec.co.uk.

Bezpośr. inf. Patryk Gańko
Redakcja

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony