Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Gunnebo Polska na Międzynarodowej Wystawie Zabezpieczeń Securex 2008

Printer Friendly and PDF

Wystawa Securex 2008, która odbyła się w Poznaniu w dniach 22-25 kwietnia stała się dla nas okazją do przekrojowego zaprezentowania oferty Gunnebo Polska. Na stoisku przedstawiliśmy między innymi znane już na polskim rynku szafy ognioodporne z serii Polaris i Caribbean, a obok nich wiele nowości: sejfy ognioodporne DuoGuard i Hestia, ekskluzywny sejf gabinetowy Carena oraz ognioodporną szafę szufladową do składowania segregatorów. Swoje miejsce znalazły również sejfy SecureLine, wśród których również pojawiły się nowe produkty: sejf Castella oraz sejf depozytowy.

Sektor produktów bankowych reprezentowany był przez nowoczesny samoobsługowy automat umożliwiający 24-godzinny dostęp do skrytek depozytowych, szafki kasjerskie, skrytki depozytowe oraz system wrzutni elektronicznej.

Nie zawiedli się również ci goście, którzy chcieli poznać bliżej systemy kontroli dostępu Gunnebo oraz zabezpieczenia antyterrorystyczne. Zaprezentowaliśmy całe spektrum produktów, począwszy od prostych furt obrotowych, poprzez wyróżniającą się subtelnym wzornictwem bramkę obrotową GlasStile, nową generację przejść szybkobieżnych SpeedStile, skończywszy na specjalistycznym przejściu zapewniającym bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa – śluzie HiSec. Urządzenia zabezpieczające przed atakami terrorystycznymi reprezentowane były przez automatyczną belkę zaporową oraz wysuwane słupki.

Dziękujemy wszystkim gościom, którzy znaleźli czas na spotkanie z nami podczas tych targów. Następne targi Securex za 2 lata. Już dziś serdecznie zapraszamy!

Bezpośr. inf. Gunnebo Polska

 

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu (FOTOGALERIE) 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony