Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Forum Monitoringu Polskiego 2014 – podsumowanie

Printer Friendly and PDF

polalarm-logoW dniach 16-17 października 2014 W hotelu Zamek w Pułtusku odbyło się XVI Seminarium – Forum Monitoringu Polskiego zorganizowane przez stowarzyszenie POLALARM.

 

 

 

IMG_9137_500

Mottem tegorocznego forum były aktualne aspekty prawno-normatywne oraz kierunki rozwoju systemów monitorowania. W imprezie uczestniczyli przybyli z terenu całej Polski przedstawiciele ponad czterdziestu firm związanych z branżą bezpieczeństwa publicznego. Swoje propozycje rynkowe prezentowało sześciu dystrybutorów sprzętu i oprogramowania. W trakcie dwudniowej imprezy w części seminaryjnej wygłoszono ponad dwadzieścia referatów. Dominowała tematyka prawna i normatywna, ze szczególnym uwzględnieniem nowych norm międzynarodowych i europejskich obowiązujących w naszym kraju. Omawiane były także zagadnienia związane z bezpieczeństwem granic i obronnością Polski. Nie zabrakło prelekcji o charakterze technicznym. Dużym zainteresowaniem cieszyły się prezentacje dotyczące budowy i eksploatacji miejskich systemów monitoringu wizyjnego. Równie interesujące były referaty o charakterze problemowym, których autorzy porównywali różne techniki zabezpieczeń i technologie związane z produkcją sprzętu oraz oprogramowania.

IMG_2014_10_16_0831a_500

Uczestnicy forum mogli poznać się bliżej i przedyskutować interesujące ich zagadnienia w trakcie kilku przerw kawowych oraz uroczystej kolacji zorganizowanej w zamkowej restauracji. Imprezę zamknął prezes stowarzyszenia POLALARM, Mirosław Prokocki, który wręczył uczestnikom dyplomy potwierdzające ich udział w spotkaniu.

IMG_2014_10_16_0859a_500

Redakcja

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony