Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Firma W2 na targach Securex 2010

Printer Friendly and PDF

W2_logotyp_mniejsza_rama_15Na Międzynarodowej Wystawie Zabezpieczeń Securex 2010 zaprezentowała się po raz pierwszy firma W2, która produkuje i dystrybuuje sygnalizatory do systemów sygnalizacji pożarowej i sygnalizacji włamania i napadu oraz osprzęt instalacyjny do tych systemów, a także do systemów telekomunikacyjnych. W ramach nowości przedstawiono sygnalizatory z komunikatami głosowymi SG-Wgw oraz kolumny sygnalizacyjne KS-Ad do automatyki. Sygnalizatory SG-Wgw mogą być zasilane napięciem stałym w zakresie od 10 do 32 V, mają możliwość niezależnego programowania do sześciu sekwencji alarmowych oraz możliwość odtwarzania komunikatów słownych o czasie trwania do 65 s łącznie( nagrywanych na karcie SD). Mogą one pracować jako sygnalizatory wyzwalane zdarzeniem (np. impulsem z detektora ruchu). Sygnalizatory są programowane z komputera z dedykowanym oprogramowaniem.

W2_SG-Wgw_200

Kolumny sygnalizacyjne KS-Ad są przeznaczone do pracy w systemach automatyki do sygnalizacji i ostrzegania o pracy maszyn. Dla użytkowników modyfikujących park maszynowy szczególną zaletą KS-Ad jest prosty sposób sterowania – metodą analogową (poprzez zmianę wielkości napięcia lub rezystancji, wybieraną przy pomocy mikroprzełączników), lub poprzez zmianę stanu styków przekaźnika.

W2_KS-Ad5d_250

Kolumny sygnalizacyjne KS-Ad są dostępne w różnych konfiguracjach liczby segmentów sygnalizacyjnych (liczba kolorów od dwóch do pięciu). Użytkownik, odpowiednio do swoich wymagań, decyduje o kolorze obudowy (biały lub czarny) i o tym, czy kolumna ma posiadać moduł dźwiękowy. Źródłem światła w kolumnach jest zespół diod LED.

Więcej informacji o produktach firmy W2 znajdą Państwo na stronie internetowej www.w2.com.pl.

Bezpośr. inf. Łukasz Cellari
W2

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony