Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Finał czwartej edycji programu lojalnościowego Bosch Security Systems

Printer Friendly and PDF

Czwarta edycja programu partnerskiego Bosch Security Systems Dealer (BSSD) trwała od marca 2008 do końca lutego 2009 roku. Finał programu odbył się w dniach 2 – 4 kwietnia 2009 w Pałacu Runowo, w Runowie Krajeńskim.

Pięcioosobowe reprezentacje trzech najlepszych firm: Arpolu, MKJ i Securalu rywalizowały w zawodach sprawnościowych o główną nagrodę – wyjazd do Paryża i Disneylandu. Podczas sportowej rywalizacji drużyny musiały zmierzyć się między innymi z takimi konkurencjami jak: drużynowe strzelanie z wiatrówki, sztafeta rowerowa, rzut w parach jajkiem na odległość czy turniej unihokeja. Wszystkie konkurencje odbywały się na niezwykle malowniczej trasie rowerowej wokół jeziora.

Wieczorem odbyła się uczta szlachecka, podczas której wszyscy goście przebrani byli w historyczne stroje. Podczas kolacji zostały ogłoszone wyniki zawodów sportowych i przyznane nagrody. Pierwsze miejsce i wycieczkę do Disneylandu zdobyła firma MKJ, drugie miejsce oraz aparaty fotograficzne marki Olympus przypadły firmie Arpol, zaś trzecie miejsce i nawigacje satelitarne firmy Blaupunkt zdobyła firma Secural.

Wyjazd do Paryża dla zwycięskiej drużyny MKJ odbył się w terminie 24 – 26 kwietnia 2009 r. Uczestnicy mieli okazję zasmakować paryskiego klimatu już w piątek, zaraz po przylocie, podczas kolacji, w restauracji, w historycznej i artystycznej dzielnicy Paryża – Montmartre. Następny dzień wszyscy spędzili w parku rozrywki Disneyland, natomiast wieczorem udali się na kolację do restauracji w samym sercu miasta na wyspie Ile Saint-Louis. Kolejny dzień został przewidziany na zwiedzanie Paryża z przewodnikiem. Zwiedzanie zakończono wjazdem na Wieżę Eiffla i obiadem w restauracji koło Łuku Triumfalnego.

Bezpośr. inf. Bosch Security Systems 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony