Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Emerson Network Power dla małych i średnich przedsiębiorstw

Printer Friendly and PDF

W ogólnopolskich szkoleniach RRC VOIP & Security Roadshow wzięło udział ponad dwustu przedstawicieli branży IT z całej Polski. Eksperci z Emerson Network Power zachęceni sukcesem roadshow zapowiadają już swój udział w kolejnej, jesiennej rundzie szkoleń organizowanej przez swoich partnerów.

Przedstawiciele Emersona zaproszeni w charakterze ekspertów do udziału w szkoleniach RRC VOIP&Security Roadshow, przedstawili przybyłym gościom systemy zasilania gwarantowanego i klimatyzacji precyzyjnej czyniące pracę serwerowni bezawaryjną. Kluczowy aspekt bezpieczeństwa wzbudził duże zainteresowanie. W sumie na przełomie maja i czerwca RRC VOIP&Security Roadshow odwiedziło ponad dwustu przedstawicieli branży IT z całej Polski. Spotkania odbyły się w siedmiu największych miastach: Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Warszawie, Katowicach i Krakowie. Na tym nie koniec, Emerson już zapowiada kolejne spotkania ze swoimi odbiorcami – po krótkiej przerwie wakacyjnej ruszy jesienna runda szkoleń organizowanych przez partnerów koncernu.

Cykl szkoleń na przełomie maja i czerwca 2007 r. w siedmiu największych miastach Polski objął kluczowe zagadnienia z dziedziny bezpieczeństwa fizycznego: zasilania gwarantowanego i klimatyzacji precyzyjnej (Emerson Network Power) oraz bezpieczeństwa sieci: od szyfrowanych połączeń VPN, przez systemy zabezpieczeń UTM (Funkwerk EC) po ochronę sieci Lan/Wan (Allied Telesis), a ponadto rozwiązania dedykowane MSP: skalowanie komunikacji VoIP oraz rozwiązania ISDN PBX i IP PBX (AVAYA). Podczas szkoleń przedstawiciele Emerson Network Power przedstawili najnowsze rozwiązania z zakresu zasilania gwarantowanego i klimatyzacji precyzyjnej zapewniające bezpieczeństwo i ciągłość pracy serwerowni.

RRC Poland jest jednym z kluczowych partnerów Emersona w Polsce, oferujących w swej sieci sprzedaży UPS-y typu small i micro dedykowane dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw. W kanale dilerskim RRC Poland dostępne są urządzenia znane pod renomowaną marką Liebert: PSP XT, PowerSure PSA, PowerSure PSI, GXT2 oraz NXe (o mocach od 350 do 30000 VA).

Bezp. inf. Emerson Network Power

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony