Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

ela-compil - 15 lat minęło

Printer Friendly and PDF

„Mam nadzieję, że za kolejne 15 lat spotkamy się w jeszcze większym gronie i wspólnie będziemy świętować naszą 30-tkę" - takimi słowami zakończył przemówienie powitalne prezes ela-compil - Norbert Bartkowiak. 16 czerwca w Gospodzie Młyńskie Koło, poznańska firma obchodziła swoje 15-lecie. Na zaproszonych gości czekały liczne atrakcje artystyczne i specjalnie na tą okazję przygotowane przysmaki szefa kuchni Gospody.

Wiele estetycznych i smakowych doznań dostarczył gościom barmański pokaz. Zdobywca tytułu wicemistrza świata - prezentował swoje umiejętności gościom i zapraszał ich do wspólnego przygotowywania smakowitych trunków. Uczeń Eugeniusza Dytko zaprezentował w pełnej krasie nie tylko swoje talenty barmańskie, ale także pirotechniczne walory napojów wyskokowych.

Podczas przemówienie prezesa, Norberta Bartkowiaka, kilku pracownikom zakręciła się łza w oku. Prezes wspominał wspólnie przepracowane lata, wzloty i przejściowe problemy, zabawne anegdotki z życia firmy. Wystąpieniu towarzyszyły publiczne gratulacje i podziękowania ze strony zaproszonych gości: kontrahentów, współpracowników, klientów i samych pracowników.

Po wspólnej uroczystej kolacji nadszedł czas na dawkę dobrego humoru i śmiechu. Tajemnicza zapowiedź prowadzącego ujawniła specjalnego gościa wieczoru - Ireneusza Krosny. Spektakl złożony z kilku niepołączonych ze sobą fabularnie etiud, doprowadził ponownie zebranych do płaczu - tym razem ze śmiechu. Ubrany jak zawsze na czarno i bez makijażu, mim odegrał swoje najlepsze scenki, m.in.: Dyrygent, Chirurg, Miss Wieczorem, Bodyguard czy Z wizytą u szefa.

Około godziny 22.00 nad jeziorem znajdującym się przy Młyńskim Kole rozległy się dźwięki utworu Vangelis'a, które towarzyszyły niesamowitemu pokazowi sztucznych ogni. Na kilka minut wszyscy zebrani zaniemówili, a w powietrzu dało się odczuć podniosłość chwili.

Jeszcze pod wrażeniem pokazu, goście przeszli do sali, w której czekała na nich kolejna niespodzianka - kasyno. Przez kolejne godziny w Gospodzie rządziło koło fortuny. Ruletka, poker i Black Jack cieszyły się dużym powodzeniem. Nie było osoby, która nie chciałaby przetestować swojego szczęścia i przez chwile poczuć się jak w prawdziwym kasynie.

Niesłabnącą popularnością cieszyło się Karaoke. Okazało się, że pracownicy ela-compil nie tylko są specjalistami w dziedzinie zabezpieczeń, ale także drzemie w nich ukryty talent muzyczny. Zaproszeni klienci nie chcieli pozostać w tyle i dołączyli do solistów tworząc bardzo ciekawe i zróżnicowane pod względem wokalnym, duety, tercety, a nawet kwartety.

Atmosfera zabawy i świętowania oraz pogodna aura sprzyjały długim rozmowom do późnych godzin nocnych.

Bezp. Inf. ela-compil


Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z 15-lecia firmy ela-compil:

ela-compil – dostawca najnowszej generacji technologii BMS wspomagającej zarządzanie budynkiem. Opracowuje i dostarcza rozwiązania oparte na najnowszych osiągnięciach myśli technologicznej, zarówno w zakresie oferty produktowej, jak i tworzonych koncepcji nowoczesnego i efektywnego zarządzania budynkiem oraz zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa . Sztandarowym produktem w ofercie firmy jest System Zarządzania Budynkiem GEMOS, na który ela-compil posiada wyłączność w zakresie dystrybucji na terenie Polski.

GEMOS zarządza:

systemami bezpieczeństwa:

 • systemy sygnalizacji pożaru
 • dźwiękowe systemy ostrzegawcze
 • systemy sygnalizacji włamania i napadu
 • systemy kontroli dostępu
 • systemy telewizji dozorowej
 • systemy wentylacji pożarowej
 • inne systemy automatyki pożarowej

systemami automatyki budynkowej:

 • systemy wentylacji i klimatyzacji
 • systemy sterowania windami
 • system zasilania
 • systemy oświetlenia ewakuacyjnego
 • systemy łączności wewnętrznej
 • systemy zarządzania kluczami

System GEMOS pomaga w utrzymaniu budynków na poziomie wysokiej sprawności technicznej, funkcjonalnej, organizacyjnej i ekonomicznej. Dzięki kompleksowej integracji wszystkich systemów zainstalowanych w danym obiekcie, zapewnia sprawne jego zarządzanie oraz wysoki poziom bezpieczeństwa obiektu (kompleksu obiektów) o różnorodnym przeznaczeniu: handlowych, biurowych, przemysłowych, sportowych, węzłów komunikacyjnych, itd.

Atutem systemu GEMOS jest jego neutralność względem producentów urządzeń, w które jest wyposażony obiekt. To zapewnia inwestorom i zarządcom nieruchomości możliwość wyboru z szerokiej gamy produktów obecnych na rynku i zapewnia, że system GEMOS może je integrować i nimi zarządzać. GEMOS może być instalowany zarówno w obiektach nowych, jak i w budynkach istniejących, wyposażonych w różne systemy, które nie były dotychczas integrowane.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony