Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

EBS Open Days 2013 – podsumowanie

Printer Friendly and PDF

EBS-logo_TEN_200Już po raz drugi EBS, światowy producent i dystrybutor rozwiązań w zakresie branży zabezpieczeń, zaprosił swoich klientów i dystrybutorów do Polski na międzynarodową konferencję.

 

 

EBS_OpenDays_IMG_7957_500

W tym roku przybyło kilkudziesięciu gości zachęconych ciekawą tematyką i polską gościnnością. 28 osób z 18 firm , z Kanady, Kolumbii, Brazylii, RPA, Francji i Litwy aktywnie uczestniczyło w przygotowanym przez EBS programie konferencji.

Pierwszego dnia goście zwiedzili Warszawę, a następnie uczestniczyli w uroczystej kolacji w polskiej karczmie. Drugiego dnia odbyła się całodzienna konferencja w której prelegentami byli  przedstawiciele firm Motoguard i Gemalto.

EBS_OpenDaysIMG_7976_500

Celem organizacji dni otwartych jest przede wszystkim wymiana doświadczeń. Ogromny sukces imprezy, wysoka merytoryka, liczne pytania i dyskusje świadczą tylko o tym jak bardzo potrzebne są takie spotkania. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się prezentacje naszych partnerów z Kolumbii, Niemiec oraz Francji dotyczące tamtejszych rynków oraz współpracy z EBS.

Ze swojej strony EBS zaprezentowało m.in. nowości produktowe, takie jak FPX czytnik linii papilarnych oraz całą gamę urządzeń GPS, w tym Active Track z RFID oraz GPS do śledzenia naczep samochodowych.

Bezpośr. inf. Agnieszka Bilska-Gazda
EBS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony