Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

EBS na targach IFSEC 2010

Printer Friendly and PDF

EBS-logo_TEN_200Firma EBS zaprezentowała się na największych targach branży zabezpieczeń – IFSEC, które odbyły się w dniach 10-13 maja 2010 roku w Birmingham w Wielkiej Brytanii. Chociaż targi były w tym roku mniejsze niż w latach ubiegłych zarówno pod względem liczby stoisk, jak i odwiedzających, stoisko EBS było stale oblegane przez przybyłych na targi specjalistów. Targi miały charakter międzynarodowy, dlatego też na stoisku EBS gościliśmy odwiedzających ze wszystkich stron świata – niemal każdego z państw europejskich, a także m.in. z Armenii, Arabii Saudyjskiej, Egiptu, Izraela, Iranu, Kazachstanu, Laosu, Maroko, Malezji, Nigerii, Pakistanu, RPA, USA czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

EBS_6946_500

Podczas targów zaprezentowaliśmy szeroki asortyment nadajników GPRS oraz nadajników IP, GPS samochodowy oraz GPS personalny, a także systemy typu „inteligentny budynek”.

Wszystkim odwiedzającym serdecznie dziękujemy za wizytę na naszym stoisku i zapraszamy do dalszych spotkań podczas kolejnych imprez branżowych.

Bezpośr. inf. Manuela Małek
EBS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony