Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Duże zainteresowanie prezentacjami w ramach Roadshow HD firmy Bosch

Printer Friendly and PDF

Bosch_HDroadshow_grafika_30Najnowsze rozwiązania w dziedzinie telewizji dozorowej

Roadshow HD, to cykl prezentacji produktów z zakresu systemów telewizji dozorowej bazującej na rozwiązaniach HD. W Polsce prezentacje odbyły się w dniach 4 – 14.04.2011r. w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Sopocie i Warszawie. Należały one do międzynarodowego tournee, którego przebieg można śledzić na stronie www.boschsecurity.com/tour. Prezentacja oferty HD skierowana była do integratorów systemów, projektantów, inżynierów, dystrybutorów oraz wszystkich osób zainteresowanych najnowszą technologią wykorzystywaną w projektowaniu systemów telewizji dozorowej. Możliwość bezpośredniego zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie bezpieczeństwa zdecydowała o wysokiej frekwencji. Do zilustrowania skuteczności rozwiązań firmy Bosch posłużyły makiety wykorzystujące m.in. modele układów dróg i kolei. Zalety i funkcje produktów prezentowali eksperci firmy Bosch Security Systems, którzy pozostawali do dyspozycji uczestników także w przypadku indywidualnych zapytań.

Bosch_Road_shaw_350

W zakresie zastosowań w instalacjach średniej i dużej wielkości, prezentacje koncentrowały się na pełnej ofercie rozwiązań Bosch HD oraz inteligentnej analizie obrazu Bosch IVA (IVA – ang. Intelligent Video Analysis). Oferta HD obejmuje kompleksowy zakres produktów telewizji dozorowej w technologii wysokiej rozdzielczości, które zapewniają najwyższej jakości obraz HD w całej infrastrukturze dozorowej. Rozwiązanie Bosch IVA pracuje niezależnie od rodzaju systemu w wybranych kamerach, sygnalizując zachowania potencjalnie niebezpieczne. Usprawnia pracę operatorów, których koncentracja może nie być wystarczająca, aby dostrzec szczegóły w scenie. Rozwiązanie IVA umożliwia szybką reakcję na zagrożenie, co zdecydowanie poprawia bezpieczeństwo osób i mienia.

Podczas Roadshow HD zaprezentowano również rozwiązania dozorowe przeznaczone do małych instalacji. Przedstawione zostały różnice w zastosowaniu systemów HD, IP oraz analogowych. Uwagę poświęcono niezwykle interesującej pozycji w ofercie, jaką jest seria kamer IP 200. Urządzenia tej serii to wydajne, zintegrowane rozwiązania, które tworzą kompletny system dozorowy, łącznie z rejestracją i archiwizacją obrazu, w kompaktowej obudowie kamery stacjonarnej lub kopułkowej.

Polska trasa Roadshow HD była częścią międzynarodowego tournee Bosch Video Solutions, podczas którego Bosch odwiedzi 24 miasta. Trasę przejazdu oraz prezentowane urządzenia można zobaczyć pod adresem www.boschsecurity.com/tour.

Osoba kontaktowa: Emilia Dobies
emilia.dobies@pl.bosch.com

Więcej informacji: www.boschsecurity.pl.

Zapraszamy od obejrzenia fotoreportażu.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony