Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

C&C Partners Telecom z nową siedzibą na Śląsku

Printer Friendly and PDF

CC_logo-nowe_200Oddział Handlowy C&C Partners Telecom w Katowicach ma nową siedzibę – przy ulicy Malinowej 8. 12 września 2012 roku odbyło się jej uroczyste otwarcie. Budynek, w którym mieści się katowickie biuro jest nowoczesny, zbudowany z cegły, stali i szkła, otoczony zielenią. Charakter budowli doskonale oddaje charakter spółki. Cegła i stal dają poczucie stabilności i solidności, a szklane ściany oddają szerokie horyzonty i dobrą perspektywę. Spółka C&C Partners Telecom działa na rynku od dwudziestu lat. Oferuje nowoczesne rozwiązania najlepszej jakości oraz fachową pomoc specjalistów.

CC_Katowice1_500

Uroczystość zorganizowano w ogrodzie. Panował miły nastrój sprzyjający rozmowom. W tle słychać było dźwięki muzyki jazzowej w wykonaniu zespołu Srebro Quartet, utworzonego przez studentów Akademii Muzycznej w Katowicach. W tych okolicznościach C&C Partners Telecom podpisała umowę z firmą Samsung Techwin Europe i tym samym przedłużyła działalność dystrybucyjną w zakresie produktów Samsung.

Atrakcją była degustacja serów holenderskich, która podkreślała silny związek firmy C&C Partners Telecom z tym krajem.

C&C Partners Telecom założyli w 1992 dwaj spokrewnieni ze sobą Holendrzy, którzy działalność rozpoczęli od sprzedaży central telefonicznych na rozwijającym się polskim rynku telekomunikacyjnym. Od samego początku spółka dynamicznie się rozwijała poszerzając i dostosowując ofertę do potrzeb rynku. W 1998 roku dwaj pierwsi właściciele sprzedali spółkę międzynarodowemu holdingowi THK z siedzibą w Holandii, który wówczas zajmował się wyłącznie nowoczesnymi technologiami z zakresu telekomunikacji. Obecnie C&C Partners Telecom jest jedną z 70 spółek należących do Grupy TKH, a w jej ofercie obok rozwiązań telekomunikacyjnych znajdują się rozwiązania z zakresu teleinformatyki i zabezpieczeń.

CC_Katowice_500

Choć działalność C&C Partners Telecom od początku obejmowała obszar całego kraju, Holendrzy zdecydowali się na założenie centrali w Lesznie. Katowicki oddział handlowy otwarty został jako drugi, po warszawskim.  Dynamicznie rozwijający się region południa Polski dawał i daje dobre perspektywy dla rozwoju firmy. Stąd w 2000 roku zarząd spółki, chcąc być bliżej swoich obecnych i przyszłych partnerów, podjął decyzję o otwarciu oddziału w Katowicach.

Obecnie zatrudnionych jest w nim ośmiu pracowników. Ich miejsce pracy to przestronne pomieszczenia, przedzielone częściowo ścianami działowymi, częściowo przeszklone. Otwarta powierzchnia sprzyja współpracy zespołu, podczas gdy wspomniany podział daje każdemu pracownikowi wygodną przestrzeń do pracy. Poza gabinetem dyrektora, salą do telekonferencji oraz pomieszczeniami socjalnymi w biurze mieści się sala seminaryjna. Na szkolenia odbywające się na Malinowej 8 zespół C&C Partners Telecom zaprasza już dziś.

Bezpośr. inf. Iga Niemczyk
C&C Partners Telecom

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony