Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

CAMSAT na targach IFSEC INTERNATIONAL – Birmingham 2013

Printer Friendly and PDF

camsat_logo_150Tegoroczne targi IFSEC już za nami. Mieliśmy okazję uczestniczyć w 40. jubileuszowej edycji tego wydarzenia, które stało się okazją do spotkania z naszymi obecnymi oraz potencjalnymi kontrahentami z kraju i zagranicy. Bardzo dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska oraz za wyrazy uznania dla marki CAMSAT.

 

 

 

Camsat_Ifsec_500

Okazuje się, że systemy bezprzewodowe naszej produkcji wzbudziły zainteresowanie nie tylko klientów z Europy, ale również z innych kontynentów.

Mimo dużej konkurencji w tej branży nasze innowacyjne rozwiązania, wysoka jakość produktów oraz profesjonalna obsługa pozwoliły na nawiązanie kontaktów handlowych z kontrahentami z całego świata.

W ciągu czterech dni targowych odwiedziło nasze stoisko kilkuset przedstawicieli firm z kilkunastu krajów całego świata.

Co z naszej obecnej oferty wzbudziło największe zainteresowanie wśród światowych odbiorców? W zasadzie cała oferta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Klienci zwracali szczególną uwagę na innowacyjne rozwiązania transmisji dla kamer IP – CDS-5IP oraz na nową wersję urządzenia CDS5021 wyposażoną w dodatkowy sterownik, pozwalający dzięki swoim funkcjom, na jeszcze skuteczniejszą eliminację potencjalnych zakłóceń. Ponadto niesłabnącym zainteresowaniem cieszyły się nasze flagowe rozwiązania analogowe z Multi-zestawem na czele.

Jeszcze raz dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas targów IFSEC International. Serdecznie zapraszamy do ponownego spotkania podczas targów Security Essen w 2014 roku.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.camsat.com.pl w celu obejrzenia krótkiej fotorelacji z targów oraz do zapoznania się z pełną ofertą firmy CAMSAT.

Beata Nadziejko
CAMSAT

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony