Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Bosch zdobywcą nagrody PSI Premier Award za Produkt Roku 2010 w kategorii telewizji dozorowej

Printer Friendly and PDF

boschFirma Bosch Security Systems zdobyła nagrodę PSI Premier Award za serię kamer Dinion 2X, która została uznana za Produkt Roku 2010 w kategorii telewizji dozorowej. Kamery Dinion 2X są wyposażone w sprawdzoną technologię, oferującą ulepszone, zaawansowane przetwarzanie obrazu. Dzięki swoim parametrom nadają się do najbardziej wymagających zastosowań w systemach monitoringu wizyjnego, a ich konstrukcja została opracowana z myślą o łatwej instalacji. W czerwcu, odbierając nagrodę na uroczystości PSI Premier Awards, Paul Wong podkreślił, że sukces ten firma zawdzięcza powszechnie znanej wysokiej jakości i niezawodności swoich produktów z dziedziny bezpieczeństwa. – Nagród PSI Premier Awards nie da się porównać z innymi nagrodami, ponieważ są przyznawane przez ludzi, którzy zwracają uwagę na zyski oraz koszty i którzy dobrze rozumieją naszą atrakcyjną ofertę – powiedział.

Kamery z serii Dinion 2X są wyposażone w niestandardowy przetwornik CCD (Charged Coupled Device) o szerokim zakresie dynamiki oraz opracowany przez firmę Bosch 20-bitowy cyfrowy procesor sygnałowy (DSP) o wielokrotnie większej mocy obliczeniowej w porównaniu z konwencjonalnymi kamerami. Te nowatorskie rozwiązania dają znakomite efekty w postaci lepszego odtwarzania szczegółów i lepszej jakości obrazu w warunkach słabego oświetlenia.

Dzięki nowej, inteligentnej technologii dla systemów CCTV opracowanej przez firmę Bosch, kamery Dinion 2X nadają się do stosowania w miejscach słabo oświetlonych, wymagających monitorowania w dzień i w nocy oraz w przypadkach gdy wymagana jest maksymalna szczegółowość obrazu. Przykłady takich zastosowań to nadzór wizyjny granic na otwartym powietrzu, ruchu drogowego, tuneli, parkingów oraz kasyn i salonów gry.

Więcej informacji udzieli:
Emilia Dobies
emilia.dobies@pl.bosch.com
www.boschsecuritysystems.pl

Bezpośr. inf. Bosch Security Systems

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony