Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Bezpieczeństwo obiektów i obszarów – monitoring wizyjny, kontrola dostępu, mechaniczne systemy zabezpieczeń – podsumowanie konferencji

Printer Friendly and PDF


11 maja 2015 roku w Warszawie odbyła się VI już edycja, wyjątkowego wydarzenia pod nazwą: „Bezpieczeństwo obiektów i obszarów monitoring wizyjny, kontrola dostępu, mechaniczne systemy zabezpieczeń”.Tegoroczne spotkanie zgromadziło znaczącą liczbę ekspertów, a także największych liderów z branży zabezpieczeń.

Konferencję otworzył Sławomir Wagner – prezes Polskiej Izby Ochrony. Wystąpienie miało na celu odpowiedzieć na pytanie: „Czy idzie ku lepszemu w branży ochrony?”

Następnie swoje rozwiązania przedstawili przedstawiciele firm NEDAP którą reprezentowała Anna Twardowska – opowiedziała o zintegrowanej platformie bezpieczeństwa AEOS i EST Polska, której przedstawiciel – Paweł Nowik – zaprezentował działanie oprogramowania GENETEC.

W przerwie pomiędzy prezentacjami uczestnicy mogli wymienić się wiedzą i doświadczeniami z prelegentami, a także odwiedzić stoiska naszych partnerów, na których prezentowany były systemy przeznaczone do ochrony obiektów i obszarów.

Kolejną sesję spotkania rozpoczął Paweł Klimczak – członek zarządu IFMA Polska, który opowiedział o efektach wdrożeń systemów zabezpieczeń.

Przemysław Dawidziuk z firmy SALTO przedstawił rozwiązania mobilne w kontroli dostępu, natomiast o nowoczesnych technologiach wspomagających pracę systemów dozoru wizyjnego w sytuacjach kryzysowych opowiedział Radomir Dębek – przedstawiciel firmy Robert Bosch.

Kolejny prelegent Marian Ślimak z Polskich Kolei Państwowych, przedstawił system bezpieczeństwa Warszawskiego Węzła Kolejowego (WWK).

Adam Wytrykowski z Linxdatacenter przedstawił case study systemu zabezpieczeń w jednym z największych centrum danych (ang. data center) w Polsce.

Konferencję zakończyła prelekcja Dariusza Gawrońskiego, członka zarządu GRUPY 4 Fundusze Europejskie, „Opracowanie, wdrażanie i zakup różnych form zabezpieczeń obiektów i obszarów w nowej perspektywie funduszy unijnych 2014-2020”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz prelegentom za przybycie, a partnerom i patronom za wsparcie, bez którego konferencja nie mogłaby się odbyć.Nie pozostało nam nic innego, jak tylko gorąco zachęcić Państwa do uczestnictwa w kolejnej edycji oraz innych organizowanych przez nas wydarzeniach.Bezpośr. inf. Joanna Jakubowska
SuccessPoint

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji zabezpieczenia.com.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony