Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Axis Partner Promotion Event 2015 – podsumowanie

Printer Friendly and PDF

Jak co roku firma Axis Communications zorganizowała wyjazd dla najlepszych partnerów biorących udział w programie partnerskim – Channel Partner Program. W dniach 25–28 sierpnia dziesięć firm partnerskich z Polski i trzy firmy z krajów bałtyckich zostały zaproszone na wspólną wyprawę do północnej części Włoch. Niezwykle malownicze tereny wokół jeziora d’Iseo i przepiękna wysepka Monte Isola były doskonałym tłem do integracji przez kilka wspólnie spędzonych dni.


Program jak zwykle był bardzo urozmaicony. Obejmował zarówno zwiedzanie, zajęcia sportowe, jak i elementy biznesowe. Uczestnicy mieli okazję zwiedzić wyspę na rowerach, wejść na jej szczyt, gdzie podziwiali sanktuarium i fantastyczne widoki, spróbować swoich sił na deskach windsurfingowych lub kajakach, a także degustować wino i lokalne przysmaki.


Oczywiście był również czas na prezentacje i rozmowy biznesowe. Przedstawiono wyniki i podsumowanie programu partnerskiego, a także jego założenia na kolejny rok. W agendzie znalazła się prezentacja dotycząca strategii utrzymania najwyższej jakości produktów firmy Axis. Zaprezentowano nowe kamery, sieciowy megafon i rozwiązania z zakresu kontroli dostępu. Podsumowane zostały działania marketingowe i wspólne projekty w ramach co-marketingu. Na zakończenie Andrea Sorri – dyrektor Axis Global Business Development – przedstawił koncepcję rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa, które są przeznaczone do zastosowania w infrastrukturze krytycznej i monitoringu miejskim stanowiącym integralną część projektu smart city. Ciekawym uzupełnieniem była relacja komendanta policji z Turynu ze współpracy z firmą Axis podczas wizyty papieża w mieście.


Bezpośr. inf. Justyna Puławska
Axis Communications


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na stronie www.zabezpieczenia.com.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony