Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Axis Forum 2016 – podsumowanie

Printer Friendly and PDF

Dnia 6 października 2016 roku odbyło się doroczne Axis Forum 2016, podczas którego eksperci z Axis Communications, lidera na rynku sieciowych systemów dozoru wizyjnego, przedstawili najnowsze trendy i rozwiązania w tej dziedzinie. W trakcie spotkania, które odbyło się w Domu Handlowym Vitkac w Warszawie, nagrodzono także najlepszych uczestników Programu Partnerskiego Axis. Gościem specjalnym spotkania była Anna Forsberg, Dyrektor Regionalna na Europę Wschodnią w Axis Communications.


Tegoroczne Axis Forum po raz pierwszy zostało zorganizowane w nowej formule. Od tego roku konferencja przekształciła się w platformę będącą miejscem wymiany doświadczeń zarówno dla partnerów i dystrybutorów Axis Communications, jak i klientów końcowych korzystających z rozwiązań dostarczanych przez Axis. Dotychczasowe spotkania skierowane były wyłącznie do Partnerów firmy Axis.

Podczas spotkania wręczono nagrody dla członków Programu Partnerskiego Axis. Tytułem Partnera Roku 2016 i pamiątkową statuetką nagrodzono firmę mvb ze Szczecina. Za najlepszy Debiut Roku 2016 nagrodzono firmę IB Systems, a nagrodę za najbardziej dynamiczny wzrost otrzymała firma Elstech. W trakcie forum zaprezentowano także dwa wyjątkowe wdrożenia, które zrealizowano z wykorzystaniem rozwiązań Axis – system monitoringu miejskiego w Łodzi oraz zabezpieczenia Domu Handlowego Vitkac.


Zależy nam, aby nasze forum stało się platformą do współdzielenia informacji, która pozwoli nam na jeszcze lepszą komunikację z partnerami i klientami. Wiemy, że w tak innowacyjnej i szybko zmieniającej się branży, jak sieciowe systemy zabezpieczeń, współpraca jest kluczem do sukcesu – powiedziała Agata Majkucińska, Key Account Manager Poland & Baltics w Axis Communications. – Nasza sieć partnerów, resellerów i integratorów to wielki atut, dzięki któremu byliśmy i wciąż jesteśmy liderami rynku – dodała.

Podczas wydarzenia przedstawiono najciekawsze nowości z bogatej oferty rozwiązań Axis oraz zapowiedzi zbliżających się premier rynkowych. Eksperci z firmy zaprezentowali także koncepcję kompleksowych rozwiązań dla poszczególnych segmentów rynku, które umożliwią najlepsze wykorzystanie parametrów i funkcji dostępnych w urządzeniach Axis.

Bezpośr. inf. Axis Communications

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony