Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Wygoda użytkowania i bogactwo możliwości nowa strona WWW Samsung Techwin Europe

Printer Friendly and PDF

Nowa platforma, w oparciu o którą zbudowano nową stronę internetową Samsung Techwin Europe, umożliwia klientom szybki dostęp do informacji o produktach oraz wsparcie techniczne również z urządzeń mobilnych.

Odwiedzający stronę www.samsung-security.eu z pewnością dostrzegą, że duży nacisk przy jej projektowaniu położono na stworzenie przyjaznego dla użytkownika interfejsu, który doskonale sprawdza się przy przeglądaniu strony zarówno na smartfonach i tabletach jak i laptopach czy komputerach stacjonarnych.

Oprócz kart katalogowych, dotyczących wszystkich produktów systemów telewizji dozorowej oferowanych przez Samsung, odwiedzający stronę będą mogli zapoznać się z wieloma innymi informacjami oraz skorzystać z działu Centrum pobierania. Zawiera on materiały techniczne, szkoleniowe oraz przewodniki projektowania, a także narzędzia pomocnicze do instalacji urządzeń, w tym przewodniki po sieciowych systemach telewizji dozorowej.

Nasza nowa wielojęzyczna strona WWW została zaprojektowana po zebraniu opinii od naszych klientów i partnerów biznesowych z całej Europy – powiedział Justin Hollis, Marketing Manager w Samsung Techwin Europe. – Jest ona naszą odpowiedzią na zapotrzebowanie instalatorów i integratorów systemów na dostęp do informacji, pozwalając im szybko i łatwo zapoznać się z produktami i usługami jakie oferujemy.

Uruchomienie naszej nowej strony jest częścią procesu wzmacniania systemu wsparcia jakiego udzielamy naszym klientom, dzięki inwestycjom poczynionym przez naszego właściciela firmę Hanwha. Będziemy dalej wsłuchiwać się w sygnały płynące od naszych partnerów i klientów, a nasza strona internetowa będzie ciągle udoskonalana tak by stała się jeszcze lepszym wsparciem dla naszych klientów.

Bezpośr. inf. Samsung Techwin Europe

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony