Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Videotec – zaufany partner biznesowy firm z branży naftowej

Printer Friendly and PDF

Po przejściu surowej procedury kwalifikacyjnej firma Videotec znalazła się na liście Achillesa, na której znajdują się zaufani dostawcy urządzeń dla branży naftowej.

Ze swym 24-letnim doświadczeniem firma Achilles jest światowym liderem pośród firm zajmujących się zarządzaniem ryzykiem. Identyfikuje, ocenia i wstępnie kwalifikuje dostawców w interesie klientów z branży naftowej. Ponadto pomaga tworzyć możliwości biznesowe dla dostawców w atmosferze współpracy i neutralności, dba o zgodność z przemysłowymi standardami i ogranicza ryzyko, na jakie narażeni są klienci biznesowi.

Firma Videotec, włoski producent urządzeń służących do nadzoru wizyjnego stworzyła dużą serię specjalistycznych, certyfikowanych produktów przeznaczonych do pracy w miejscach wydobycia ropy i gazu. Urządzenia te są starannie wytwarzane z użyciem najwyższej jakości komponentów i trwałych, odpornych na korozję materiałów. Zależnie od miejsca zastosowania można wykorzystać różne urządzenia Videotec o odpowiednich właściwościach, najlepiej dostosowane i mogące działać niezawodnie nawet na obszarach pustynnych lub oblodzonych. Te urządzenia są przystosowane do działania w dzień i w nocy, nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych, w trudnych warunkach pogodowych, a nawet w zupełnej ciemności.

Ocena firmy Achilles jest nagrodą za nasze zaangażowanie i ciągłe inwestowanie w celu dostosowywania się do wymagań branży naftowej poprzez tworzenie urządzeń do nadzorowania obszarów należących do infrastruktury krytycznej. Udowodniliśmy w działaniu, że jesteśmy najlepszym, godnym zaufania partnerem biznesowym i dostawcą certyfikowanych urządzeń przeznaczonych do zastosowania w trudnych warunkach eksploatacyjnych, a także w miejscach zagrożonych wybuchem. Nasze produkty są dystrybuowane już od niemal trzydziestu lat, doceniane i używane w systemach zabezpieczających najważniejsze miejsca na całym świecie – powiedział Alessandro Franchini, dyrektor handlowy w firmie Videotec.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.videotec.com.

Bezpośr. inf. Martina Panighel
Videotec

Tłumaczenie: Paweł Karczmarzyk
Redakcja

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony