Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Videotec zatrudnił nowego dyrektora ds. sprzedaży

Printer Friendly and PDF

Pierwszego września br. Davide Boschetti objął stanowisko dyrektora ds. globalnej sprzedaży w firmie Videotec, która jest włoskim producentem z branży nadzoru wizyjnego.

Davide Boschetti już wcześniej, przez 10 lat, pracował dla firmy Videotec jako kierownik sprzedaży na Niemcy, Rosję i Europę Północną. Zdobył duże doświadczenie i wiedzę z zakresu rynku zabezpieczeń i obsługi klientów. Davide wrócił do naszej branży po roku pracy w branży farmaceutycznej.

Alessio Grotto, prezes firmy Videotec, z przyjemnością powitał Davide’a ponownie „na pokładzie”. – Davide ma odpowiednie umiejętności i doświadczenie w sprzedaży. Potrafi doskonale skoncentrować się na potrzebach klienta. Cieszymy się, że zgodził się objąć to ważne stanowisko. Jesteśmy pewni, że bardzo wesprze firmę i naszych partnerów w dążeniu do osiągnięcia ambitnych celów poprzez podjęcie odpowiednich działań i obranie właściwych strategii sprzedaży. Liczymy na jego dobre pomysły w tym ważnym dla nas momencie, w którym szykujemy się do zaoferowania nowych produktów – powiedział Alessio Grotto.

Jestem bardzo podekscytowany moimi nowymi zadaniami. Jestem gotowy do ścisłej współpracy z naszym personelem zajmującym się sprzedażą w celu zaoferowania naszym klientom najlepszej możliwej obsługi. Razem będziemy kontynuować realizowanie aktualnych programów i szukać nowych rozwiązań, by skorzystać ze wszystkich możliwości i dbać o rozwój, gdyż taka jest misja firmy – powiedział Davide Boschetti.

Bezpośr. inf. Martina Panighel
Videotec

Tłumaczenie: Paweł Karczmarzyk
Redakcja

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony