Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Videotec powiększa swój dział wsparcia technicznego

Printer Friendly and PDF

Do działu wsparcia technicznego w firmie Videotec, która jest producentem urządzeń do nadzoru wizyjnego, dołączył nowy pracownik – Marco Spadiliero. Przyjęcie nowego członka do zespołu wsparcia technicznego podkreśla jego ważność dla firmy, która chce zapewnić najlepszy serwis przed- i posprzedażowy swoich zaawansowanych technicznie produktów.

Marco Spadiliero będzie mógł wykorzystać swoje bogate doświadczenie, które zdobył, będąc odpowiedzialny za zabezpieczenia sieciowe w bankach. W przeszłości pracował na odpowiedzialnych stanowiskach administratora systemów IT i konsultanta ds. dostosowywania zabezpieczeń i zarządzania nimi. Ma wykształcenie z zakresu bezpieczeństwa w sieciach IP oraz w systemach komputerowych.

Marco na pewno będzie bardzo dobrym pracownikiem. Jego bezcenne doświadczenie, entuzjazm i dynamiczna osobowość pomogą nam przyśpieszyć tempo procesu integracji w dziale. Jego obecność wzmocni nasz zespół i umożliwi nam oferowanie jeszcze szybszego i ciągłego wsparcia naszym klientom. Wkrótce zaoferujemy dużo nowych produktów, dlatego będziemy musieli zapewnić naszym klientom jeszcze lepszy serwis i szkolenie – powiedział kierownik działu wsparcia technicznego Enrico Bertani.

Bezpośr. inf. Martina Panighel
Videotec

Tłumaczenie: Paweł Karczmarzyk
Redakcja

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony