Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Siqura i Grundig pod jedną marką TKH Security Solutions

Printer Friendly and PDF

TKH Security Solutions – grupa firm należąca do holdingu TKH Group i zajmująca się systemami zabezpieczeń – odnotowała w 2015 roku blisko 60-procentowy wzrost sprzedaży i zajęła trzecią pozycję w opublikowanym przez miesięcznik a&s International rankingu Top 50, w którym zostały wskazane najszybciej rozwijające się firmy branży zabezpieczeń. Rozwój powodujący zmianę pozycji firmy na rynku spowodował, że TKH Group podjęła strategiczną decyzję o zebraniu produktów składających się na jej system nadzoru wizyjnego, dotychczas oferowanych jako produkty marek Siqura i Grundig, i oferowaniu ich jako produktów marki TKH Security Solutions. Proces ten ma na celu zapewnienie kompleksowych rozwiązań, jak najlepiej dopasowanych do potrzeb klientów końcowych oraz partnerów w kluczowych, zaawansowanych technologicznie projektach. Zapewnienie kontroli nad rozwojem poszczególnych produktów składających się na pełen system przez jeden zespół skutkuje tym, że tworzone systemy są zintegrowane na najwyższym poziomie, maksymalnie dopasowane do potrzeb klientów i mają unikatowe funkcje. Umożliwia to proponowanie pełnego pakietu integratorom, którzy mogą zaoszczędzić już na etapie zakupu i zarazem uzyskają wsparcie podczas wdrażania rozwiązań, a także w późniejszej fazie funkcjonowania systemu. Skorzystają też klienci zajmujący się dystrybucją, w której ważny jest odpowiedni stosunek jakości do ceny. Wszelkie istniejące oraz nowo powstające produkty będą projektowane i promowane przez jeden zespół specjalistów z działu o nazwie TKH Security Solutions.

Holding TKH jest grupą wyspecjalizowanych firm działających m.in. w branży zabezpieczeń. Połączenie ich indywidualnego know-how oraz wysokich kompetencji skutkuje rozwiązaniami znajdującymi szeroki zakres zastosowań. Znanym oraz udanym przykładem kompetencji TKH Security Solutions jest projekt Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze – spółka dostarczyła okablowanie, kamery telewizji dozorowej, system interkomowy oraz system sygnalizacji włamania i napadu.

TKH Security Solutions jest grupą firm należących do holdingu TKH Group, wspólnie tworzących zintegrowane, kompletne systemy kontroli dostępu, nadzoru wizyjnego, zarządzania bezpieczeństwem oraz sygnalizacji włamania. Każda z firm ma ponad 35-letnie doświadczenie na rynku systemów zabezpieczeń.

Firma C&C Partners, jako członek TKH, jest generalnym przedstawicielem marki TKH Security Solutions na polskim rynku.

Więcej informacji na www.tkhgroup.com.

Bezpośr. inf. C&C Partners

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony