Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Rejestrator SRN-4000 Samsung Techwin zdobył nagrodę Produkt Roku CCTV w głosowaniu czytelników PSI

Printer Friendly and PDF

64-kanałowy rejestrator sieciowy produkowany przez Samsung Techwin – SRN-4000 – zdobył nagrodę Produkt Roku CCTV 2015 w głosowaniu czytelników magazynu PSI (Professional Security Installer).


Przyznanie tej prestiżowej nagrody zostało ogłoszone 2 lipca na uroczystej kolacji PSI Premier Awards w Stapleford Park, koło Melton Mowbray, na którą zostało zaproszonych ponad 150 przedstawicieli branży security. Nagroda ta jest przyznawana w uznaniu innowacyjności i jakości produktów, które doceniają własnymi głosami profesjonalni instalatorzy systemów zabezpieczeń.

SRN-4000 ma wyśrubowane parametry techniczne, minimalizuje koszt budowy systemu nadzoru wizyjnego oferując szereg funkcji i nie wymagających przeprowadzenia zaawansowanej konfiguracji urządzenia. Rejestrator wyróżnia się na tle konkurencji zdolnością do jednoczesnego nagrywania 25kl./s z 64 kamer o rozdzielczości 2 megapikseli, obsługą funkcji hot-swap dysków twardych oraz redundancją w systemie przechowywania nagrań, a także zastosowaniem podwójnego (zapasowego) zasilacza.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że SRN-4000 został tak wysoko oceniony przez czytelników PSI za swoją wysoką wydajność oraz wbudowane zabezpieczenia przed awariami – powiedział Justin Hollis, Marketing Manager w Samsung Techwin Europe. – Z informacji jakie wracają do nas od naszych klientów wiemy, że SRN-4000 jest doceniany za łatwość konfiguracji i użytkowania. Ma monitorowy, graficzny interfejs użytkownika oraz kreatora konfiguracji, który prowadzi użytkownika przez cztery proste kroki konfiguracyjne, pozwalając między innymi na szybkie wprowadzanie adresów kamer do rejestratora.

Kliknij tutaj by obejrzeć nasz produkt na stronie www Samsung Techwin lub kliknij tu, aby obejrzeć przewodnik użytkownika w serwisie YouTube.

Bezpośr. inf. Samsung Techwin Poland

Opracowanie: Redakcja

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony