Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Magazyn "G-World"

Printer Friendly and PDF

Interaktywne spotkanie z bezpiecznym światem Geutebrück i jego wizyjnymi systemami dozorowymi stało się możliwe dzięki magazynowi G-World.No Patchwork in Security Solutions! To hasło odnosi się do bezpiecznego świata Geutebrück z jego wizyjnymi systemami dozorowymi, a także do magazynu G-World. Wszystkie elementy są do siebie perfekcyjnie dopasowane niczym puzzle i umożliwiają szybkie tworzenie wydajnych systemów. Każdy projekt jest opracowywany na miarę. Dzięki temu użytkownik otrzymuje rozwiązanie dostosowane do jego indywidualnych potrzeb.

Magazyn G-World jest interaktywną aplikacją zawierającą szczegółowe informacje o produktach i systemach Geutebrück, prezentuje przykłady zastosowania tych systemów u klientów referencyjnych oraz wyjaśnia podstawowe zagadnienia techniczne. Czytelnik ma możliwość dokładnego zapoznania się z interesującą go tematyką. Ponadto w artykułach zamieszczanych w G-World umieszczane są przydatne hiperłącza, a opisy są uzupełniane ilustracjami. Pouczające i ciekawe prezentacje filmowe mają ułatwić zrozumienie treści artykułów.

Najnowszą wersję aplikacji G-World można używać nie tylko na urządzeniach z systemem operacyjnym Adroid oraz iOS, lecz także na tabletach i standardowych komputerach z systemem Windows. Dla użytkowników preferujących tradycyjne media informacyjne cały pakiet jest udostępniany również w formie elektronicznej książki w wersji FlippingBook oraz w wersji PDF z możliwością wydrukowania. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie, a lektura magazynu sprawi przyjemność wszystkim czytelnikom!

Najnowsze wydanie można pobrać bezpośrednio z witryny www.geutebrueck.com.

Bezpośr. inf. Arpol

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony