Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Jubileusz dwudziestolecia firmy mvb – podsumowanie

Printer Friendly and PDF

18 września uroczyście obchodziliśmy jubileusz dwudziestolecia istnienia mvb połączony z otwarciem nowo rozbudowanej siedziby.


Ciesząc się pięknem otaczającej nas przyrody i wymarzoną pogodą, świętowaliśmy w gronie naszych partnerów biznesowych, znajomych oraz przyjaciół.

Oficjalnie gości powitał dyrektor generalny Sylwester Krzywiec, który w kilku słowach podziękował wszystkim za przybycie oraz przedstawił współpracowników, którzy przez dwadzieścia lat tworzyli z nim przedsiębiorstwo.

Głos zabrał także Olgierd Geblewicz – marszałek województwa zachodniopomorskiego, który zaakcentował działalność firmy na terenie województwa oraz zespołową pracę „rodziny mvb”, jak również Piotr Krzystek – prezydent Szczecina, który docenił zaangażowanie mvb w życie kulturalne i społeczne miasta (przy okazji wspierania i patronatu nad najważniejszym wydarzeniami w naszym mieście). Podkreślił też dynamiczny rozwój firmy i stwierdził, że jest ona przykładem przedsiębiorczości i pracowitości połączonych z pomysłem, innowacyjnością oraz szerokim spektrum działania. Prezydent także docenił zespołową pracę.

Gościom umożliwiono zwiedzanie firmy. Przygotowano okolicznościową wystawę, na której znalazły się zdjęcia z okresu dwudziestu lat życia firmy

Impreza była bardzo udana. Dziękujemy naszym gościom za wszystkie ciepłe słowa.

Bezpośr. inf. Agata Paciejewska-Strzelska
mvb

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony