Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Hanwha Techwin prezentuje swoją wizję rozwoju

Printer Friendly and PDF

Hanwha Group po przejęciu przeważającej części udziałów w Samsung Techwin na ceremonii w Seulu, która odbyła się 27 lipca br. z udziałem ponad 800 dyrektorów i pracowników grupy, zaprezentowała nową wizję rozwoju biznesowego.


Hanwha Techwin będzie motorem wzrostu dla całej grupy, a grupa będzie ją w tym wspierać – powiedział Kim Cheol-kyo, prezydent Hanwha Techwin. Dodał również: – Będziemy odgrywać kluczową rolę w procesie globalizacji całej grupy prowadzonej w celu wprowadzenia w życie długoterminowej wizji rozwoju.

Na ceremonii ogłoszono również, że Hanwha Group ma duże oczekiwania w stosunku do biznesu związanego z systemami dozoru wizyjnego. Grupa chce również promować ten rodzaj swojej działalności jako biznes o długoterminowym znaczeniu globalnym. Oznacza to wzmocnienie biznesu systemów zabezpieczeń przez połączenie i wchłonięcie innych podmiotów oraz współpracę partnerską i przedsięwzięcia joint venture. Grupa zainwestuje również w rozwój własnej technologii oraz zwiększy zatrudnienie w celu osiągnięcia założonych celów biznesowych.

W Korei, Samsung Techwin zmieni nazwę na Hanwha Techwin, natomiast w Europie zostanie utrzymana nazwa jednostki przedstawicielstwa – Samsung Techwin Europe Limited oraz marka Samsung. Firma rozszerzy zakres rynków na których zamierza działać o rynek home safety, urządzenia do użytku osobistego oraz usługi „w chmurze”, w oparciu o technologie opracowane przez Samsung Techwin.

Na ceremonii firma Hanwha Techwin poinformowała, że jej celem strategicznym jest osiągnięcie rocznej sprzedaży na poziomie 7,7 miliarda EUR w roku 2025 co sprawi, że firma stanie się liderem rynku.

Bezpośr. inf. Samsung Techwin Poland

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony