Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Geutebrück oraz RISCO Group łączą siły w celu opracowania kompleksowego systemu sterowania i kontroli

Printer Friendly and PDF

Geutebrück ogłasza rozpoczęcie współpracy z RISCO Group, przodującym dostawcą zintegrowanych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa.

Dzięki współpracy obie firmy mogą zaoferować najwyższej klasy zintegrowany system sterowania i kontroli, stanowiący połączenie najnowszego rozwiązania CCTV firmy Geutebrück z platformą zintegrowanego bezpieczeństwa i zarządzania budynkiem SynopSYS dostarczaną przez RISCO Group. Partnerzy i użytkownicy końcowi odniosą korzyści dzięki zaawansowanym funkcjom sterowania, lepszym możliwościom przeglądu sytuacji i większej zdolności reagowania na naruszenia zabezpieczeń, która umożliwia szybką i adekwatną reakcję na wszelkie zagrożenia. Kolejną zaletą jest zmniejszenie sumarycznych kosztów wdrożenia i eksploatacji systemu dzięki jego wysokiej wydajności, która wynika z tego, że wszystkie informacje są przekazywane za pośrednictwem jednego interfejsu.

Owocna wspólna praca nad znaczącym europejskim projektem umożliwiła integratorom systemów z obu firm wdrożenie zintegrowanego systemu zarządzania bezpieczeństwem. Jest to reakcja na popyt, a synergia firm pozwoliła osiągnąć jeszcze lepsze wyniki. Kompleksowy system sterowania i kontroli, stanowiący połączenie najnowszego rozwiązania CCTV firmy Geutebrück GmbH z platformą zintegrowanego bezpieczeństwa i zarządzania budynkiem SynopSYS dostarczaną przez RISCO Group, jest już dostępny dla integratorów.

Więcej informacji na stronie www.geutebrueck.com.

Bezpośr. inf. Arpol

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony