Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Firma ROGER ponownie w elitarnym klubie Gazel Biznesu

Printer Friendly and PDF

Miło nam poinformować o ponownym uhonorowaniu firmy ROGER prestiżowym wyróżnieniem w rankingu Gazele Biznesu 2015 organizowanym jest przez PULS BIZNESU. Ranking opracowywany jest przez wywiadownię gospodarczą COFACE POLAND. W każdej edycji rankingu badane są wyniki finansowe przedsiębiorstw za pełne trzy poprzedzające lata. O nominowaniu firmy do wyróżnienia Gazelą Biznesu decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów ze sprzedaży.

Ponowne nominowanie firmy ROGER do grona najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce potwierdza właściwy kierunek rozwoju oferty firmy, co w efekcie przekłada się na docenione w rankingu dane finansowe. Nagroda motywuje również do dalszej pracy nad innowacyjnymi rozwiązaniami kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, które cieszą się uznaniem klientów zarówno na rynku krajowym jak i na wielu rynkach zagranicznych.

Obecnie firma jest w trakcie wprowadzania do sprzedaży zupełnie nowego, opracowanego od podstaw systemu RACS 5, który w opinii jego projektantów reprezentuje najwyższy, światowy poziom produktów z sektora kontroli dostępu. Możliwości nowego systemu oraz poziom techniczny, który reprezentuje, powinny ugruntować pozycję firmy i dodatkowo umożliwić znaczne poszerzenie rynku – w szczególności zagranicznego.

Bezp. inf. ROGER

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony