Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Czołowy producent technologii biometrycznych i RFID do systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy

Printer Friendly and PDF

ZKTeco Europa jest europejską siedzibą ZKTeco Inc, wcześniej znanego jako ZKSoftware.

Z naszej siedziby w Madrycie dostarczamy naszym partnerom zaawansowane rozwiązania. Posiadamy własny dział badań i rozwoju, dział techniczny, dział sprzedaży oraz magazyn, dzięki czemu zapewniamy pełne wsparcie w każdym zakresie oraz szybkie dostawy. Oferujemy również dostosowanie sprzętu do indywidualnych potrzeb klientów, szkolenia oraz oczywiście bezpośrednią dystrybucję urządzeń ZKTeco na rynku europejskim.

ZKTeco jest wiedzie prym w dziedzinie biometrii stosowanej w systemach kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy i bramek obrotowych. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu, własnej produkcji oraz zespołowi ponad 2500 specjalistów na całym świecie możemy zaoferować bogaty asortyment zindywidualizowanych rozwiązań hardware'owych i firmware'owych w wielu językach, software oraz programy ODM/OEM.

W tym roku ZKTeco po raz kolejny wzięło udział w międzynarodowych targach IFSEC w Londynie. Podczas targów firma zaprezentowała nowości z tegorocznej oferty – innowacyjny, bazujący na systemie operacyjnym Android terminal do rejestracji czasu pracy z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych BioPad oraz kamerę IP rozpoznającą rysy twarzy BioCam. Kamera jest jedną z najbardziej rewolucyjnych na rynku. Wraz z kamerami IP i kołowrotami może stanowić kompletny system kontroli dostępu. Wzbudziła duże zainteresowanie wśród odwiedzających targi. Więcej informacji znają Państwo na www.zkteco.eu.

Bezpośr. inf. ZKTeco Europe

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony