Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

15-lecie firmy DTS System

Printer Friendly and PDF

Rok 2016 jest niezwykle ważny dla firmy DTS System. Mija bowiem 15 lat od momentu jej powstania. Jubileusz to doskonała okazja do podsumowań i wspomnień, a także do rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu firmy. W czerwcu powitaliśmy swoich klientów w nowo otwartej siedzibie w Lublinie, gdzie mieści się także nasza centrala. Z kolei oddziały w Krakowie i Rzeszowie przeniesiono w dogodniejsze miejsca, co podnosi ich standard i ułatwia klientom kontakt z inżynierami pracującymi w firmie DTS System.

Centrala - Lublin

Jako dystrybutor systemów zabezpieczeń i komunikacji stosowanych w biznesie współpracujemy z renomowanymi producentami. Jesteśmy także uczestnikiem wielu imprez branżowych. W tym roku byliśmy obecni m.in. na Spotkaniu Projektantów Instalacji Niskoprądowych (SPIN 14), gdzie po raz kolejny byliśmy Srebrnym Partnerem Spotkania, a nasze wszelkie starania zostały zauważone i docenione – znaleźliśmy się bowiem na podium w konkursie na najbardziej funkcjonalne, estetyczne i odzwierciedlające kreatywność twórczą stoisko partnera.


Szkolenie - Lublin

Doskonale przeszkolona kadra pracowników i ich wieloletnie doświadczenie powoduje, że firma cieszy się uznaniem inwestorów, wykonawców i projektantów. To właśnie dzięki wiedzy, umiejętnościom oraz poświęceniu pracowników udało się nawiązać i podtrzymać długoletnie relacje partnerskie z klientami. W podziękowaniu za owocną współpracę w czerwcu tego roku zorganizowaliśmy dni otwarte. Przez dwa dni uczestnicy mieli możliwość obejrzenia i sprawdzenia w praktyce urządzeń oferowanych przez firmę DTS System. Na gości czekały również specjalne przygotowane punkty konsultacyjne, a także atrakcyjne konkursy z nagrodami.

Oddział - Kraków

Obecnie nasza oferta w branży zabezpieczeń jest najszersza. Nie tylko specjalizujemy się w dostawie urządzeń i tworzeniu koncepcji systemów, ale także zajmujemy się wsparciem przy projektowaniu i serwisem urządzeń.

Dla wszystkich zainteresowanych cyklicznie organizujemy szkolenia prowadzone przez najlepszych specjalistów z branży, do których zaliczają się także nasi pracownicy. Zasada, którą się kierują, jest dzielenie się wiedzą, a nie zatrzymywanie jej wyłącznie dla siebie.

Oddział - Rzeszów

Zrealizowane w 15-letnim okresie działalności firmy projekty, których liczba jest znaczna, można zobaczyć w całej Polsce. Mamy nadzieję, że w najbliższych latach liczba realizacji będzie rosła.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia i rozwoju naszej firmy. Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem. Liczymy na to, że kolejne lata przyniosą dalsze sukcesy. Mamy nadzieję, że nie zabraknie Państwa na naszym kolejnym jubileuszu!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i stroną internetową (www.dts-system.pl). Można także odwiedzić nas w jednym z oddziałów rozlokowanych na terenie całego kraju. Możemy zapewnić, że każde zapytanie zainteresowanych naszą ofertą traktujemy indywidualnie i rzetelnie, co sprawia, że współpraca z nami jest samą przyjemnością.

Bezp. inf. DTS System

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony