Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Zmiany w spółce Alpol

Printer Friendly and PDF

ALPOL_SECURITY_logo_175„Zawsze, gdy nas potrzebujesz” – pod takim hasłem spółka Alpol uruchomiła we wrześniu nową stronę WWW i otworzyła dodatkowe placówki handlowe Alpol Express. Zmianom w zakresie obsługi towarzyszy zmiana wizerunku firmy i nowe logo.

Alpol Express
Alpol Express to 10 nowych oddziałów handlowych, które spółka otworzyła w Gdańsku, Toruniu, Włocławku, Zielonej Górze, Głogowie, Sieradzu, Radomiu, Ostrowie Wlkp., Opolu i Legnicy. Adresy nowych oddziałów można znaleźć na stronie www.e-alpol.com.pl.

alpol-www_500

Oferta online
Wchodząc na www.e-alpol.com.pl klienci mogą korzystać z przejrzystej bazy produktów. Strona dostarcza szczegółowych informacji o wybranych systemach i umożliwia pobranie m.in. instrukcji, certyfikatów i opisów technicznych. Nowy portal prezentuje też bogatą ofertę szkoleń, organizowanych przez spółkę i umożliwia zgłoszenie udziału online. Na stronie można też znaleźć informacje o aktualnych wydarzeniach i nowościach w branży.

Nowy logotyp
Działaniom w zakresie rozbudowy systemu obsługi klientów towarzyszy wprowadzenie nowego logotypu i zmiana wizerunku. – Otwieramy  nowy etap w historii spółki. Zależy nam, aby być wszędzie tam, gdzie oczekuje się elastyczności i sprawności w działaniu. Mam nadzieję, że wprowadzone zmiany zostaną dobrze przyjęte przez naszych stałych klientów – mówi Piotr Bąchorek, Prezes Zarządu Alpol Sp. z o.o.

To dopiero początek zmian wprowadzanych przez spółkę w zakresie informatyzacji i poprawy obsługi klienta, kolejnych możemy spodziewać się już w przyszłym roku.

Bezpośr. inf. Alpol
Dział Marketingu
marketing@e-alpol.com.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony