Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Z Polkomtela do T4B

Printer Friendly and PDF
/images/old/stories/zdjecia_newsy/piotr%20naszkowski.jpg.jpghttp://www.zabezpieczenia.com.pl

Od 1 lutego 2008 r. Piotr Naszkowski obejmuje funkcję dyrektora Departamentu Rozwoju Nowych Produktów i Usług w firmie T4B. Piotr Naszkowski przechodzi z firmy Polkomtel, w której był kierownikiem Działu Sprzedaży Hurtowej.

Do zadań nowostworzonego Departamentu, którym będzie kierował Piotr Naszkowski, należeć będzie m.in. rozwijanie sieci nowych technologii BlackBox w centrach handlowych, rozwijanie systemów sterowania ruchem w dużych zakładach przemysłowych, prowadzenie projektu serwera lokalizacyjnego przy wywołaniach na numery alarmowe i centralnej bazy numerów przeniesionych dla Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Wcześniejsze doświadczenia Piotr Naszkowski zdobył w firmie Polkomtel i TP, gdzie odpowiadał między innymi za rozwój nowych technologii telekomunikacyjnych i ich wpływ na biznes operatora. Prowadził także projekt przenoszenia numerów. Jego pomysł na zmiany w planie numeracji krajowej dla sieci telekomunikacyjnych został wybrany spośród wielu innych propozycji – zgodnie z nim od 2010 roku w Polsce nie będziemy wybierać cyfry "0" telefonując na terenie kraju.

Bezpośr. inf. T4B

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony