Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Wzmocnienie pozycji RISCO Group po akwizycji Electronics Line 3000

Printer Friendly and PDF

risco_150RISCO Group, wiodący dostawca zintegrowanych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, wzmocnił swoją pozycję na rynku elektronicznych systemów zabezpieczeń po przejęciu pakietu kontrolnego w firmie Electronics Line 3000 Ltd. – dostawcy systemów bezpieczeństwa dla rynku rezydencjalnego oraz małych i średnich obiektów komercyjnych. Celem RISCO jest utrzymanie niezależnego działania firmy Electronics Line i portfela jej produktów. Rozszerzenie oferty o rozwiązania wideo i systemy zarządzania, przy ścisłej współpracy z jej głównymi partnerami na świecie, ma uczynić z Electronic Line lidera grupy RISCO na rynku produktów dla domów i mieszkań.

RISCO-acquires-EL3000_350

Przejęcie Electronic Line umacnia pozycję i ofertę RISCO na rynku domów i mieszkań. Ten rozwijający się segment sprzedaży wymaga stosowania najwyższej jakości rozwiązań technologicznych w konkurencyjnych cenowo i łatwych w obsłudze systemach – powiedział Moshe Alkelai (na zdjęciu w środku), prezes i dyrektor generalny RISCO Group.

Electronics Line 3000 Ltd. jest wiodącym światowym dostawcą zarządzanych zdalnie, bezprzewodowych systemów bezpieczeństwa przeznaczonych do powszechnego stosowania. Integruje różne technologie i rozwiązania w celu dostarczania produktów umożliwiających dwukierunkowe przesyłania danych, dźwięku i wideo w czasie rzeczywistym. Firma jest partnerem w tworzeniu unikalnych rozwiązań dla alarmowych centrów odbiorczych, dystrybutorów systemów zabezpieczeń i  firm zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami. Electronics Line 3000 to spółka notowana na giełdzie we Frankfurcie (XETRA: ELN).

Bezpośr. inf. Norbert Góra
RISCO Group Poland

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony