Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Videotec członkiem Sojuszu PSIA

Printer Friendly and PDF

Videotec przystąpił do PSIA (Physical Security Interoperability Alliance) w 2009 roku i przez ostatnich kilka miesięcy  pracował aktywnie nad tym, aby uzyskać pełną wiedzę na temat protokołu. Teraz ten wspólny język został pomyślnie zintegrowany w ramach zespołu ALBERT do analityki wideo. Prototyp zostanie pokazany na wystawie ISC WEST w Las Vegas.

Wszyscy odwiedzający stoisko Videotec będą mogli zobaczyć i wypróbować system do zdalnego sterowania telemetrią PTZ poprzez protokół PSIA. Docenią również zaskakujący nowy sposób, w jaki system ALBERT pomaga operatorom monitorować określoną przestrzeń. Jest on oparty na inteligentnej współpracy pomiędzy zespołami, na zaawansowanym wykrywaniu zdarzeń na zewnątrz obiektu, na łatwości konfigurowania i użytkowania.

Standardy dla sieciowych urządzeń bezpieczeństwa zwiększą rynkowe możliwości rozwiązań wykorzystujących IP jako produktów, które można łatwo zintegrować z innymi, niezależnie od marki. Te standardy umożliwią producentom na podkreślenie właściwości i zalet produktów niezależnie od kosztów.

 – Jeśli systemy mówią tym samym językiem, opracowywanie i integracja nowych wyrobów będą gładsze, a jednocześnie użytkownicy uzyskają dostęp do szerszej gamy produktów kompatybilnych, gwarantujących systemowi zabezpieczeń wideo dłuższy żywot  – mówi Ottavio Campana, Videotec R&D Albert Group.

 

Więcej informacji:
www.psialliance.org
www.videotec.com

Bezpośr. inf. Martina Panighel
VIDEOTEC
martina@videotec.com

Tłumaczenie: Redakcja

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony