Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Sygnity z certyfikatem najwyższych standardów zarządzania bezpieczeństwem informacji

Printer Friendly and PDF

sygnity_logotyp-150Sygnity S.A. otrzymało certyfikat zgodności istniejącego w firmie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji z normą ISO 27001:2005. Certyfikat przyznany przez niezależną jednostkę certyfikacyjną świadczy o efektywnym wdrożeniu i utrzymaniu Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w Sygnity i jest potwierdzeniem najwyższej jakości usług świadczonych przez spółkę.

Przyznany Sygnity certyfikat zgodności z normą ISO 27001:2005 obejmuje istotne dla funkcjonowania spółki obszary takie jak Pion Bankowo-Finansowy, Pion Public oraz Back Office i jest uznaniem profesjonalnych wyników w zakresie systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji. Dokument przyznany przez Det Norske Veritas – niezależną jednostkę certyfikacyjną, potwierdza najwyższą jakość usług świadczonych klientom przez Sygnity. Świadczy także o efektywnym wdrożeniu i utrzymaniu funkcjonującego w spółce Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.

Wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnego z normą ISO 27001:2005 było decyzją strategiczną i jestem przekonany, że przyczyni się do realizacji celów biznesowych spółki. Przyznany certyfikat jest dla nas potwierdzeniem obowiązujących w Sygnity najwyższych standardów zarządzania bezpieczeństwem informacji, a tym samym, naszej wiarygodności jako zaufanego partnera biznesowego. Dzięki niemu nasi klienci, partnerzy i pracownicy mogą być pewni, że informacje powierzone i przetwarzane przez spółkę są chronione  zgodnie z przepisami prawa i światowymi standardami bezpieczeństwa – mówi Maciej Urbański, pełnomocnik zarządu Sygnity ds. Bezpieczeństwa.

Międzynarodowa norma ISO 27001 określa wymagania związane z ustanowieniem, wdrożeniem, eksploatacją, monitorowaniem, przeglądem, utrzymaniem i doskonaleniem Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.

Dodatkowych informacji udziela:
Michał Michalski
Rzecznik Sygnity
mmichalski@sygnity.pl

Bezpośr. inf. Eliza Łapka
Monday PR

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony