Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Samsung wzmacnia zespół wsparcia technicznego

Printer Friendly and PDF

Firma Samsung Techwin Europe Ltd zatrudniła dwie dodatkowe osoby w wewnętrznym zespole wsparcia technicznego

Belinda Cartwright została mianowana na stanowisko administratora wsparcia technicznego na teren Europy (European Technical Support Administrator), a Richard Roberts na stanowisko pracownika technicznego.

Z przyjemnością witam w zespole Belindę i Richarda. W 2009 roku wprowadziliśmy na rynek ponad czterdzieści nowych produktów, a w 2010 wprowadzimy ich jeszcze więcej. Wiele z nich będzie opracowana w przełomowej technologii. W związku z tym będziemy w dalszym ciągu powiększać nasz zespół wsparcia technicznego, dzięki czemu z pewnością zapewnimy naszym klientom najlepszą obsługę przed- i posprzedażową – powiedział Gary Fletcher- Moore, menedżer techniczny na teren Europy w dziale profesjonalnych systemów zabezpieczeń w Samsung Techwin Europe.

 

Belinda Cartwright, która w przeszłości zajmowała wiele stanowisk administracyjnych wyższego szczebla, ma tytuł BA z administracji biznesu. Richard Roberts pracował w branży elektronicznych systemów zabezpieczeń przez ponad czternaście lat, w tym w ADT, JVC i Norbain.

Nominacje te zbiegają się z najnowszymi wiadomościami, że Samsung Techwin Europe przyjął odpowiedzialność za dostarczenie i udzielanie wsparcia zarówno w dziedzinie istniejących linii produktów do systemów zabezpieczeń Samsung Electronics, jak i linii produktów systemów zabezpieczeń firmy Samsung Techwin w całej Europie.

Samsung Techwin Europe, z siedzibą w Wielkiej Brytanii ma również lokalne przedstawicielstwa we Francji, Niemczech, Włoszech, Czechach, Hiszpanii i Rosji.

Pragnąc pomóc klientom w wyborze idealnych produktów i umożliwić im korzystanie ze wsparcia technicznego specjalistów, firma Samsung Techwin Europe zapewnia pełną, trzyletnią gwarancję i usługę bezpłatnego projektu systemu. Profesjonalne produkty do systemów zabezpieczeń firmy Samsung niezmiennie udowadniały swoją niezawodność, ale pragnąc zapewnić klientom lepszy komfort, firma oferuje przeprowadzenie naprawy i zwrot sprzętu w ciągu pięciu dni.

W dniu 1 stycznia 2010 roku, Samsung Techwin Europe przyjął odpowiedzialność za dostarczenie i udzielanie wsparcia w Europie istniejących produktów do systemów zabezpieczeń Samsung Electronics, jak i systemów zabezpieczeń firmy Samsung Techwin. W następstwie tej decyzji nastąpiło przekazanie aktywów, pracowników i odpowiedzialności pionu zabezpieczeń elektronicznych Samsung Electronics Co. do Samsung Techwin Co. w Korei. Podjęta przez Samsung Group decyzja o połączeniu tych dwóch firm działających w dziedzinie zabezpieczeń jest ogromnym krokiem w kierunku urzeczywistnienia pragnienia przejęcia w Europie pozycji czołowego producenta profesjonalnych systemów zabezpieczeń. 

Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres STEsecurity@samsung.com

Zapraszamy na stronę www.samsungcctv.com

Bezpośr. inf. David Solomons                                               
DRS Marketing Ltd                                            
david@drsmarketing.co.uk

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony