Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Samsung wybrany producentem roku (systemy CCTV)

Printer Friendly and PDF

samsung_logoFirma Samsung została, po raz drugi z rzędu, wybrana producentem roku (systemy CCTV) przez czytelników „Professional Security Installer Magazine”. Laureat tej prestiżowej nagrody został ogłoszony na uroczystej kolacji PSI Premier Awards w Moor Park Golf Club w Rickmansworth 8 czerwca 2010 roku, na której obecnych było ponad 150 przedstawicieli branży systemów zabezpieczeń. Nagrody PSI Premier Awards są przyznawane za jakość i innowacyjność produktu oraz profesjonalną obsługę klienta. Kandydatów zgłaszają i wybierają zwycięzcę nagrody instalatorzy profesjonalnych systemów zabezpieczeń.

Samsung_PSI-Awards-2010_400

Komentując zdobycie tej nagrody, James Smith, kierownik ds. marketingu na Europę w Samsung Techwin Europe, powiedział: – Jesteśmy dumni z wybrania nas po raz drugi z rzędu producentem roku systemów CCTV. W ciągu ostatnich 12 miesięcy wprowadziliśmy na rynek szereg innowacyjnych nowych produktów, jednak zdajemy sobie sprawę, że to nie wystarcza. Nagrodę tę traktujemy jako potwierdzenie, że nasze ciągłe inwestowanie w sieć obsługi przed- i posprzedażowej przynosi naszym klientom wymierne efekty.

Poza bezpłatnym wsparciem technicznym i projektowaniem systemów Samsung Techwin Europe oferuje swoim klientom pełną trzyletnią gwarancję na wszystkie produkty oraz naprawy w terminie pięciu dni.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o email na adres STEsecurity@samsung.com
lub odwiedzenie witryny internetowej www.samsungcctv.com.

Bezpośr. inf. David Solomons
DRS Marketing
david@drsmarketing.co.uk

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony