Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Samsung Techwin Europe dostawcą produktów z działu zabezpieczeń firmy Samsung na Europę

Printer Friendly and PDF

Od 1 stycznia 2010 r. Samsung Techwin Europe przejmuje dostawy i wsparcie techniczne produktów z działu zabezpieczeń Samsung Electronics i Samsung Techwin na terenie całej Europy.

Zmiana ta wchodzi w życie w rezultacie niedawno ogłoszonego transferu aktywów, zasobów ludzkich i zobowiązań pionu zabezpieczeń elektronicznych Samsung Electronics do Samsung Techwin w Korei.

 

Yong Jun (Jake) Kim, dyrektor zarządzający, Samsung Techwin Europe, powiedział – decyzja Grupy Samsung o połączeniu tych dwóch działów jest wielkim krokiem w kierunku urzeczywistnienia naszej ambicji stania się czołowym producentem profesjonalnych produktów dla branży security w Europie. Doprowadzi do koncentracji potencjału obu przedsiębiorstw, a w konsekwencji zaowocuje rozwojem bardziej konkurencyjnych urządzeń oraz lepszą obsługą naszych klientów.

Powyższe działania nie będą miały wpływu na możliwość złożenia przez instalatorów zamówienia na produkty dotychczasowych asortymentów Samsung Electronics i Samsung Techwin, natomiast istniejące umowy ich dystrybucji zachowają ważność do końca 2010 roku.

Kim dodał: – produkty Samsung Electronics zostaną natychmiast objęte trzyletnią gwarancją Samsung Techwin Europe, a klienci skorzystają z dostępu do jego obsługi technicznej, natomiast inne formy wsparcia zostaną wprowadzone w ciągu najbliższych miesięcy.

Martin Cottle przeszedł do Samsung Techwin Europe z europejskiego pionu produktów branży security Samsung Electronics i obejmie funkcję kierownika sprzedaży na kraje Europy północnej i Beneluksu.

Więcej informacji STEsecurity@samsung.com

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.samsungcctv.com

Bezpośr. inf. David Solomons
DRS Marketing
david@drsmarketing.co.uk

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony