Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Risco Group w Polsce - uroczyste otwarcie biura

Printer Friendly and PDF

www.zabezpieczenia.com.pl

26 lutego 2008 roku nastąpiło otwarcie biura firmy Risco Group w Warszawie.                                                            

/images/old/stories/zdjecia_newsy/img_0047.jpgJest to pierwsze biuro firmy w Polsce. Mimo to Risco Group od wielu lat znana jest na polskim ryku w postaci sprzedawanych produktów, głównie marki Rokonet. Produkty firmy Risco Group charakteryzują się niezawodną technologią i nowoczesnym designem. Firma koncentruje się na tworzeniu zintegrowanych rozwiązań z zakresu systemów bezpieczeństwa, nie zapominając o potrzebach klienta korporacyjnego i indywidualnego. Wszystkie te starania przyniosły w minionym roku firmie Risco Group zyski ze sprzedaży w Polsce w wysokości 1,1 miliona euro.

Risco Group, z siedzibą główną w Izraelu, jest obecna na całym świecie, poprzez swoje liczne biura regionalne w Europie, obu Amerykach, a także w Chinach. Country Managerem Risco Group w Polsce został mianowany Kazimierz Kacprzyk, postać zasłużona i znana w branży security (poprzednio w GE). Na spotkaniu przedstawił filozofię działania firmy, która zasadza się na:

- dostarczaniu pomocy technicznej i marketingowej dotychczasowym partnerom,
- przygotowywaniu i dostarczaniu szkoleń technicznych dystrybutorom, instalatorom i użytkownikom końcowym,
- prezentowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań,
- poszukiwaniu nowych dróg rozwoju firmy w Polsce.

Risco Group odnosi spektakularne sukcesy na całym świecie. W zeszłym roku firma otrzymała w Londynie „Oskara security” – została uznana za producenta roku w tej branży, w  konkursie 2007 Security Excellence Awards. Także w zeszłym roku bezprzewodowy system bezpieczeństwa Wisdom produkowany przez Risco Group, został uznany w USA przez Consumer’s Digest Magazine, za „Best Buy”, czyli najlepszy zakup, spośród tysięcy innych ocenianych produktów.

Firma kładzie duży nacisk również na opracowywanie skalowalnych i łatwych w rozbudowie central systemów bezpieczeństwa oraz ciągły rozwój technologii bezprzewodowych.

Wśród produktów oferowanych przez Risco Group wyróżnia się SynopSYS. Jest to zintegrowany system bezpieczeństwa i automatyki budynku, służący do zarządzania rozległymi systemami – zarówno lokalnymi, jak i zdalnymi – poprzez sieci LAN/WAN. Dzięki swej otwartej architekturze umożliwia integrację nie tylko rozwiązań Risco Group w zakresie systemów sygnalizacji włamania i napadu czy kontroli dostępu, znanych już w naszym kraju, ale i systemów innych producentów –  także z zakresu telewizji dozorowej, systemów sygnalizacji pożaru, klimatyzacji, wentylacji i innych instalacji, spotykanych w nowoczesnych, „inteligentnych” budynkach. Mimo wykorzystywania otwartych standardów komunikacyjnych SynopSYS zapewnia najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa, dzięki stosowaniu nowoczesnych technologii szyfrowania.

Wszystkie oferowane na rynku polskim produkty posiadają certyfikaty kwalifikacyjne wydawane przez Techom.

Osobistym marzeniem Kazimierza Kacprzyka jest zintegrowanie środowiska branży security. Wyrazem tych dążeń było uczestniczenie w spotkaniu instalatorów, dystrybutorów i reprezentantów ważnych klientów oraz organizacji działających w środowisku security w Polsce.

Redakcja 

Opracowano na podstawie materiałów firmy Risco

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu (zakładka - FOTOGALERIE ).

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony