Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Przedsiębiorstwo Fair Play 2006

Printer Friendly and PDF

Dwie spółki wchodzące w skład Grupy T4B - IPP (Technology for Business oraz Idea Projekt Produkt) uzyskały tytuł "Przedsiębiorstwo Fair Play 2006". Organizatorem programu afiliowanego przy Krajowej Izbie Gospodarczej jest Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym.

 

Celem programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" jest promocja etyki we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z kontrahentami, klientami, pracownikami, wspólnikami oraz społecznością lokalną, władzą lokalną i państwową. Program promuje także przedsiębiorstwa działające zgodnie z prawem i zasadami uczciwości oraz lansuje finalistów programu na rynkach krajowych i zagranicznych.

- Aby otrzymać certyfikat musieliśmy udowodnić, że w swojej działalności kierujemy się rzetelnością, uczciwością oraz lojalnością - zarówno wobec firm zewnętrznych, organów administracji publicznej, jak i samych pracowników - powiedziała Izabela Szczepankowska, pełnomocnik ds. zarządzania jakością z Grupy T4B - Dążąc do dalszego rozwoju naszych firm, staramy się realizować zasady społecznej odpowiedzialności biznesu. Nie zapominamy również o wrażliwości społecznej i pomocy finansowej najbiedniejszym - dodaje Izabela Szczepankowska.

Weryfikacja zgłoszeń miała charakter dwustopniowy - przedsiębiorstwa były oceniane przez dwie komisje (regionalną i ogólnopolską), składające się z przedstawicieli administracji i samorządów, instytucji finansowych, uczelni, organizacji przedsiębiorców, ZUS i Urzędu Skarbowego. Podczas audytu przedstawiciele obu komisji potwierdzili oraz docenili deklaracje złożone przez T4B i IPP.
Uroczysta gala IX edycji programu "Przedsiębiorstwo Fair Play 2006" odbyła się 8 grudnia br. w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. W imieniu T4B i IPP certyfikaty odebrał prezes zarządu obu spółek, Robert Szczepankowski.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony