Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Nowy adres oddziału Warszawa-Mokotów

Printer Friendly and PDF

ALPOL_SECURITY_logo_175Oddział Warszawa – Mokotów spółki Alpol zmienił lokalizację z ulicy Modzelewskiego 35/U9 na ulicę Rzymowskiego 34.


Nowy lokal położony jest niedaleko poprzedniej lokalizacji i oznacza łatwiejszy dojazd nie tylko na terenie samej stolicy, ale też dla osób spoza Warszawy. Ulica Rzymowskiego to jedna z głównych dróg miasta, a zarazem odcinek drogi krajowej nr 7. Dzięki temu do oddziału łatwo trafią klienci jadący z północy czy południa Mazowsza.

Dzięki reprezentacyjnej powierzchni Oddział Alpol Warszawa-Mokotów stanowi godną wizytówkę całej spółki. Duży magazyn pozwoli zapewnić większy wybór produktów, a część ekspozycyjna ułatwi klientom zapoznanie się z przykładowymi urządzeniami.

Klienci oddziału mają też zapewnione ułatwienia od strony logistycznej. Lokal położony jest na parterze i graniczy bezpośrednio z parkingiem, dzięki czemu załadunek towaru odbywa się sprawnie i w krótkim czasie.

Nowym elementem lokalu jest sala konferencyjna, dzięki której klienci z Warszawy i okolic będą mogli brać udział w szkoleniach produktowych i teoretycznych.

Przy oddziale Warszawa-Mokotów mieści się też obecnie siedziba Działu Marketingu Spółki Alpol. Tu mogą się zgłaszać firmy zainteresowane współpracą ze spółką.

Oficjalne otwarcie
Oficjalne otwarcie nowego lokalu odbyło się 16 listopada. Klienci, którzy tego dnia odwiedzili oddział mogli wziąć udział w loterii. Nagrodą był atrakcyjny zestaw CCTV.
Zdjęcia nowego lokalu Oddziału Warszawa-Mokotów można zobaczyć na firmowej stronie na Facebooku.

Bezpośr. inf. Alpol

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony