Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Nowa strona WWW firmy C&C Partners

Printer Friendly and PDF

 

CC_logo-nowe_200Z początkiem roku pod adresem www.ccpartners.pl wystartowała nowa strona internetowa firmy C&C Partners.

 

 

 

 

CCwww_500

Nowa strona WWW to nie tylko całkowicie zmieniona szata graficzna, ale przede wszystkim ulepszona struktura, dzięki której dostęp do informacji o oferowanych przez nas systemach jest szybszy i łatwiejszy.

Nie tylko dla specjalisty
Strona została podzielona na dwie sekcje: Dla specjalisty oraz Dla inwestora.
Projektant, instalator, integrator oraz operator, oprócz standardowych działów, takich jak: katalog produktów, charakterystyka systemów, opis referencji, będzie miał możliwość korzystania z serwisu dostępnego po zalogowaniu, w którym dotrze do materiałów i narzędzi ułatwiających mu współpracę z nami. Klient końcowy natomiast ma możliwość zapoznania się z właściwościami naszych systemów w ramach interesującego go sektora.

Sektory
Na stronie prezentujemy następujące sektory: telekomunikacja, lotnisko, infrastruktura kolejowa, infrastruktura drogowa, medycyna, budynki biurowe, budynki mieszkalne, logistyka, przemysł, kultura i sport, edukacja, administracja państwowa, więzienie oraz maszynowe systemy wizyjne.

Katalog produktów
Katalog ma zmieniony układ, co pozwala na lepsza prezentację naszych systemów oraz składających się na nie produktów. Zmodyfikowany katalog produktów zapewnia lepszy dostęp do informacji o naszej ofercie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową stroną internetową! Mamy nadzieję, że spełni Państwa oczekiwania.

Bezpośr. inf. C&C Partners

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony