Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Nowa siedziba firmy Novar

Printer Friendly and PDF

Firma Novar Austria by Honeywell, znana na rynku europejskim i światowym jako producent i dystrybutor systemów sygnalizacji pożarowej Esser, dźwiękowych systemów ostrzegawczych Esser Sinaps oraz systemów komunikacji szpitalnej Ackerman Clino utworzyła w czerwcu 2006 roku swoje przedstawicielstwo w Polsce.

 

Na siedzibę wybrano biuro mieszczące się w nowoczesnym budynku biurowym Cirrus, zlokalizowanym w typowo biznesowej części warszawskiej dzielnicy Mokotów.
Dzięki lokalnemu zespołowi, firma będzie mogła lepiej rozpoznać potrzeby rynku oraz bardziej profesjonalnie obsługiwać swoich klientów.
Lokalna obsługa oferuje komunikację z klientami nie tylko za pośrednictwem działu sprzedaży, ale również pracowników wsparcia sprzedaży oraz działu technicznego. Dodatkowym atutem jest specjalistyczna i nowoczesna sala szkoleniowa, wyposażona w najnowsze produkty techniki przeciwpożarowej, komunikacji szpitalnej oraz dźwiękowego systemu ostrzegawczego. Sala umożliwia przeprowadzenie profesjonalnego szkolenia dotyczącego produktów oferowanych przez firmę Novar.

- Założenie autonomicznego biura w Warszawie jest początkiem rozwoju na polskim rynku - mówi Stefan Pataky, dyrektor zarządzający Novar Austria. - Tylko dzięki takiemu zbliżeniu do klienta i towarzyszącej temu elastyczności w obsłudze możemy poszerzyć nasz udział w rynku.

Aby uczcić otwarcie przedstawicielstwa w Polsce, firma Novar Austria zorganizuje jeszcze w tym roku "Dni otwarte w przedstawicielstwie Novar Austria", na które zostaną zaproszeni partnerzy firmy oraz wybitni goście z branży.

adres przedstawicielstwa:
ul. Rzymowskiego 53, budynek Cirrus, siódme piętro
02-697 Warszawa
Tel.: 022 313 09 70/71
Faks: 022 313 09 80

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony