Od połowy lutego 2011 r. firma ADT Fire and Security oferuje kompletną ofertę rozwiązań i usług w zakresie bezpieczeństwa pod nową nazwą i marką – AGIS Fire&Security.
Należąca do Tyco International firma weszła w skład europejskiej Grupy AGIS, którą tworzy wspólnie z innymi pięcioma organizacjami AGIS Fire&Security. Łączne roczne obroty firm w sześciu krajach wynoszą ok. € 69 milionów, a poziom zatrudnienia ok. 500 pracowników. Każda z firm, na swoich lokalnych rynkach jest wiodącym dostawcą zintegrowanych rozwiązań w dziedzienie elektronicznych systemów zabezpieczeń i ochrony przeciwpożarowej. Oferuje kompleksową obsługę inwestycji obejmującą doradztwo, projektowanie, dostawę urządzeń, instalowanie, uruchamianie oraz serwis i konserwację systemów opartych na wysokiej klasy produktach.
– Cieszymy się, że jesteśmy częścią elastycznej organizacji, o silnej pozycji rynkowej, dużym potencjale w obszarze badań i rozwoju nowych produktów, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w realizacji różnej skali projektów w ramach Tyco, stanowi bazę do naszego dalszego rozwoju – mówi Piotr Krzyżak dyrektor generalny AGIS Fire&Security w Polsce.
AGIS Fire&Security w Polsce realizuje projekty w zakresie instalacji niskoprądowych, gaszeniowych, ochrony przeciwpożarowej oraz sterowania ruchem ulicznym w branżach takich jak m.in.: handel, przemysł, IT, telekomunikacja, transport publiczny, logistyka. Wykwalifikowani konsultanci i inżynierowie AGIS, którzy do tej pory świadczyli klientom usługi pod marką ADT, nadal będą troszczyć się o najwyższy poziom obsługi na każdym etapie wdrażania rozwiązań w dziedzinie zabezpieczeń.
– Celem organizacji w Polsce jest zapewnienie klientom skutecznych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa oraz wspólne poszukiwanie technologii najlepiej odpowiadających ich potrzebom. W ten sposób dajemy klientom to, czego potrzebują i prowadzimy ich tam, gdzie chcą być jutro – mówi Piotr Krzyżak.
Bezpośr. inf. Karolina Łokietek
AGIS Fire&Security
klokietek@agisfs.com