Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

NordicEdge w Polsce

Printer Friendly and PDF
Po wstępnej fazie organizacyjnej oficjalną działalność handlową rozpoczęło w Polsce przedstawicielstwo firmy NordicEdge AB.

NordicEdge AB jest szwedzką firmą, tworzącą niezależne od platformy systemy związane głównie z zagadnieniem zarządzania tożsamością oraz segmentami bezpieczeństwa dostępu do zasobów IT.

NordicEdge zarządzanie tożsamością definiuje jako: obsługiwanie procedur i systemów w zakresie: identyfikacji i uwierzytelniania użytkowników, praw i metod dostępu oraz administrowania systemami IT.

Kluczowymi cechami oferowanych rozwiązań jest minimalizacja czasu wdrożenia, duża elastyczność, niskie koszty użytkowania, jak również szybki zwrot poniesionych nakładów. Unikalne funkcje wdrażanych systemów upraszczają dostęp do informacji oraz poprawiają efektywność procesów zarządzania identyfikacją użytkowników, zarówno w ramach jak i pomiędzy firmami. System daje możliwość przeprowadzania okresowych audytów uprawnień i spójności informacji o użytkowniku, co ułatwiaj spełnianie wymagań stawianych np. przez przepisy SOX (Sarbanes-Oxley).

Sprzedaż systemów, wdrożenie oraz wsparcie techniczne dla klientów odbywać się będzie bezpośrednio przez firmę NordicEdge Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez firmy partnerskie.

Więcej informacji: www.nordicedge.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony