Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Norbain SD otworzyła w Polsce centrum obsługi klienta

Printer Friendly and PDF

We wrześniu br. firma Norbain SD - jeden z największych dystrybutorów sprzętu zabezpieczeń na terenie Wielkiej Brytanii i Europy Zachodniej - otworzyła swoje centrum obsługi klienta w Polsce.

 

Norbain SD jest dystrybutorem praktycznie wszystkich znanych marek z dziedziny zabezpieczeń (systemów CCTV, ACC i SSWiN). W magazynie Norbain dostępny jest dla firm instalatorskich sprzęt o wartości ok. 80 mln zł. Istnieje możliwość natychmiastowej dostawy do klienta. Katalog Norbain liczy ponad 4000 produktów, z czego 98% jest dostępnych w ciągu 24 godzin. Firma zawdzięcza swój sukces m.in. wysokiej jakości obsłudze klientów, elastycznym warunkom finansowym, różnorodności oferty.
Norbain Polska będzie dążyć do zapewnienia bogatej oferty i warunków podobnych do tych, jakie oferuje Norbain SD. Już teraz Norbain Polska oferuje m.in. pięcioletnią gwarancję na określone produkty, możliwość zwrotu towaru w ciągu 21 dni, możliwość wymiany na nowe tych towarów, które okażą się niesprawne w okresie trzech miesięcy od daty zakupu, przedłużone terminy płatności, atrakcyjne linie leasingowe i ratalne, dostawę w ciągu 24 godzin (w przypadku produktów znajdujących się w polskim magazynie) lub maksymalnie siedmiu dni (w przypadku produktów znajdujących się w magazynie w Wielkiej Brytanii).

Firma ma nadzieję, że swoją obecnością i jakością świadczonych usług stworzy nowy standard obsługi klienta w Polsce.

Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.norbain.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony