Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Nedap Security Management ustanawia nowy standard wprowadzając trzyletnią gwarancję na swoje produkty

Printer Friendly and PDF

NEDAP_LOGO-jpeg_200Nedap Security Management ogłasza, że wszystkie nowe produkty (sprzęt) zakupione od dnia 01.06.2011 zostaną objęte trzyletnią gwarancją.

Od wielu lat Nedap inwestuje w swoją wiodącą platformę zarządzania bezpieczeństwem AEOS, w przypadku której zachowanie systemu jest determinowane w większym stopniu przez oprogramowanie, niż przez sprzęt. Aby zapewnić innowacyjność, jakość i aby móc w pełni wykorzystać potencjał oprogramowania AEOS, Nedap, jako jedyny dostawca systemów bezpieczeństwa, nieustannie rozwija i produkuje cały zakres sprzętu (hardware’u) w swojej siedzibie, w Groenlo. Sprzęt produkowany przez Nedap wyróżnia jakość, technologia oraz wzornictwo. Aby podkreślić ten wysoki poziom jakości i wydajności, Nedap podnosi standardowy okres gwarancji na sprzęt* z 12 do 36 miesięcy.
Nedap oferuje przyszłościooporną platformę zarządzania bezpieczeństwem. Nasze kontrolery, anteny, czytniki są wysokiej jakości produktami wytwarzanymi w naszej własnej fabryce w Holandii. Ten wydłużony okres gwarancji – który jest oferowany naszym klientom bez żadnych dodatkowych opłat- wzmacnia wartość naszej oferty na profesjonalnym rynku – powiedział Hans Schipper, dyrektor zarządzający Nedap Security Management. – Nowy okres gwarancji dostarcza naszym użytkownikom końcowym oraz partnerom biznesowym możliwość bezproblemowego użytkowania i lepszej kontroli kosztów całkowitych.

Aby zapewnić wysoką jakość i wydajność, Nedap sam produkuje cały zakres, zdobywających nagrody, czytników, anten i kontrolerów. – Chcemy być w stanie zaoferować naszym klientom sprzęt odznaczający się wysoką jakością, wzornictwem i technologią. Jest to możliwe jedynie dzięki projektowaniu i wytwarzaniu sprzętu przez nas samych i w naszych własnych zakładach, tu w Holndii – powiedział Arjan Bouter, dyrektor sprzedaży Nedap Security Management. – Trzyletni okres gwarancji to nie jedynie gest w stronę naszych klientów, to również oświadczenie skierowane w stronę branży. Musimy ciągle być innowacyjni i musimy produkować coraz  lepsze produkty. W Nedap robimy to codziennie.

*Nowy trzyletni okres gwarancji obejmuje sprzęt Nedap uwzględniający czytniki, anteny, kontrolery oraz AEpacki z wyłączeniem kart oraz breloków.

Bezpośr. inf. Jakub Kozak
Country Manager Poland
Nedap Security Management
jakub.kozak@nedap.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony