Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Martin Gren zajął pierwsze miejsce w rankingu najbardziej wpływowych osób w branży zabezpieczeń

Printer Friendly and PDF

axisMartin Gren, członek zarządu w firmie Axis Communications i jeden z jej współzałożycieli, zajął pierwsze miejsce w rankingu zamieszczonym na stronie internetowej IFSEC Global, w którym wybrano najbardziej wpływowe osoby związane z przemysłem produkującym systemy zabezpieczeń elektronicznych oraz systemy sygnalizacji pożarowej.

 

 

Axis_Martin_MG_2219_500

Czuję się bardzo szczęśliwy i uhonorowany z powodu przyznania mi tytułu najbardziej wpływowej osoby w światowym przemyśle zabezpieczeń elektronicznych i systemów sygnalizacji pożarowej – powiedział Martin Gren.

Firma Axis jako pierwsza na świecie wypuściła na rynek kamerę sieciową w 1996 roku. Obecnie Axis jest liderem na światowym rynku wizyjnych urządzeń zabezpieczających i realizuje plan przebudowy analogowych systemów dozorowych i stopniowego przejścia do rozwiązań cyfrowych.

Per Björkdahl, prezes zarządu organizacji ONVIF, a także dyrektor Działu Strategii i Rozwoju firmie Axis Communications zajął w tym samym rankingu trzecie miejsce, Keith Bloodworth, jeden ze współzałożycieli firmy Axis Communications, a obecnie dyrektor generalny w firmie CNL Software, zajął szóste miejsce.

Na podstawie rankingu IFSEC Global sporządzono ogólnoświatową listę czterdziestu najbardziej wpływowych osób związanych z branżą zabezpieczeń elektronicznych i systemów sygnalizacji pożarowej. Lista ma związek z czterdziestą międzynarodową wystawą IFSEC, która odbędzie się w Birmingham (Wielka Brytania) w dniach 13-16 maja 2013. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie www.ifsecglobal.com.

Bezpośr. inf. Axis Communications

Tłumaczenie: Redakcja

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony