Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Jacek Łukaszewski – nowy Prezes Zarządu Spółki w Polsce w Schneider Electric

Printer Friendly and PDF

Schneider_Logo_200

Prezesem Zarządu Spółki w Polsce (Country President) został Jacek Łukaszewski, dotychczasowy „Vice President” Schneider Electric” Buildings Business” w Europie Wschodniej.

Schneider_Jacek-Lukaszewski

Jacek Łukaszewski rozpoczął pracę w firmie w 2002 roku. Ma długoletnie doświadczenie w branży systemów zasilania, sterowania i zabezpieczeń w budynkach. Praktycznie zarządzał sprzedażą produktów i rozwiązań B2B zarówno przez sieć dystrybucji jak bezpośrednią sprzedażą usług i rozwiązań na rynkach inwestycyjnych. W Schneider Electric „Buildings Business” odpowiadał za region Europy Wschodniej obejmujący ponad 20 krajów. Obecnie będzie odpowiedzialny za rozwój wszystkich biznesów Schneider Electric w Polsce ze szczególnym naciskiem na ich rentowny wzrost i rozwój zasobów ludzkich.

Zdaję sobie sprawę, że jest to ogromne wyzwanie, ale jednocześnie szansa na konsekwentne budowanie pozycji Schneider Electric w naszym kraju. Jestem przekonany, że nasze zaangażowanie na rzecz rozwoju technologii i podnoszenia jakości rozwiązań i usług dla obecnych i przyszłych klientów oraz kompleksowa oferta w zakresie produktów pozwolą nam umocnić naszą pozycję na rynku. – podkreśla Jacek Łukaszewski.

Jacek Łukaszewski jest absolwentem Politechniki Gdańskiej oraz programu MBA prowadzonego wspólnie przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i University of Illinois at Urbana-Champaign. Od 2002 roku pełnił stanowisko Prezesa Zarządu polskiego oddziału TAC. W 2003 r. firma TAC została przejęta przez Schneider Electric, a w roku 2009 stała się jednym z pięciu globalnych biznesów Schneider Electric „Buildings Business”.

Bezpośr. inf. Aneta Kowalczyk
Monday PR
aneta.kowalczyk@mondaypr.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony